Skelbimas, susijęs su pakeitimais ar papildoma informacija
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkančioji organizacija ar perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa półmasek filtrujących cząsteczki stałe i ciekłe dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Nuorodos numeris: 701903562
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas42924790 Nuo kvapų apsaugantis aparatas
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Przedmiotem zamówienia są dostawy półmasek filtrujących cząsteczki stałe i ciekłe dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. wg asortymentu i w szacunkowych ilościach określonych w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 2 do SIWZ.
Przedmiot zamówienia podzielony został na 8 zadań.
VI dalis: Papildoma informacija
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701903562
II.1.2)Główny kod CPV42924790 Maski pochłaniające nieprzyjemne zapachy
II.1.4)Krótki opis: