VII.1.2)Text to be corrected in the original noticeSection number: II.2.1
Lot No: 8
Place of text to be modified: Nazwa
Instead of:
Część zamówienia (zadania) nr 8- PRZEWÓD WYS/CIŚN 4XOPL OKUTY TYP 4SH Q 12
Read:
Część zamówienia (zadania) nr 8 - przewód wys/ciśn 2XOPL okuty typ 2SN Q 19
Section number: II.2.1
2. Dokument jaki zobowiązany będzie złożyć Wykonawca potwierdzający spełnianie warunku udziału w postępowaniu określony w pkt 1:
Oryginał lub kopia poświadczona przez Wykonawcę za zgodność z oryginałem „Rachunku zysków i strat” za jeden rok obrotowy z ostatnich trzech lat obrotowych, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy niż jeden rok – za ten okres.
W przypadku podmiotów, które na podstawie przepisów odrębnych nie są zobowiązane do sporządzania sprawozdania finansowego Zamawiający wymaga innych dokumentów określających przychody za okres jak w zdaniu poprzednim.
Section number: III.1.3
Place of text to be modified: Zdolność techniczna i kwalifikacje zawodowe
2. Dokument jaki zobowiązany będzie złożyć Wykonawca potwierdzający spełnianie warunku udziału w postępowaniu określony w pkt 1.:
Wykaz dostaw wykonanych w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy zostały wykonane - zgodnie z Załącznikiem Nr 3 do SIWZ oraz załączenie dowodów określających czy te dostawy zostały wykonane należycie. Dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego dostawy były wykonywane, a jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - oświadczenie wykonawcy.
Section number: III.1.6
Place of text to be modified: Wymagane wadia i gwarancje
1.Zamawiający żąda od Wykonawców wniesienia wadium w wysokości 40 000,00 PLN.
W przypadku składania oferty częściowej wysokość wadium wynosi:
Dla zad. nr 2- 1 000,00 PLN.
Dla zad. nr 3- 5 000,00 PLN.
Dla zad. nr 4- 9 000,00 PLN.
Dla zad. nr 6- 1 000,00 PLN.
Dla zad. nr 7- 5 000,00 PLN.
Dla zad. nr 10- 1 000,00 PLN.
Dla zad. nr 11- 1 000,00 PLN.
Dla zad. nr 14- 3 000,00 PLN.
Dla zad. nr 15- 1 000,00 PLN.
Dla zad. nr 16- 1 000,00 PLN.
Dla zad. nr 17- 3 000,00 PLN.
Dla zad. nr 18- 4 000,00 PLN.
Dla zad. nr 19, 22, 23, 24, 25 - 1 000,00 PLN (dla każdego zadania).
Dla zadań nr 1, 5, 8, 9, 12, 13, 20, 21 Zamawiający odstępuje od wniesienia wadium.
W zależności od ilości części zamówienia, na które składana jest oferta, wysokość wadium stanowić będzie suma wadiów wymaganych dla poszczególnych części zamówienia, na które Wykonawca składa ofertę.
2. Zamawiający odstępuje od obowiązku złożenia zabezpieczenia należytego wykonania umowy.
Dla zad. nr 2 - 1 000,00 PLN
Dla zad. nr 3 - 5 000,00 PLN
Dla zad. nr 4 - 9 000,00 PLN
Dla zad. nr 6 - 1 000,00 PLN
Dla zad. nr 7 - 5 000,00 PLN
Dla zad. nr 9 - 1 000,00 PLN
Dla zad. nr 10 - 1 000,00 PLN
Dla zad. nr 13 - 3 000,00 PLN
Dla zad. nr 14 - 1 000,00 PLN
Dla zad. nr 15 - 1 000,00 PLN
Dla zad. nr 16 - 3 000,00 PLN
Dla zad. nr 17 - 4 000,00 PLN
Dla zad. nr 18, 21, 22, 23, 24 - 1 000,00 PLN (dla każdego zadania)
Dla zadań nr 1, 5, 8, 11, 12, 19, 20 Zamawiający odstępuje od wniesienia wadium
Section number: IV.2.2
Place of text to be modified: Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału
Date: 08/05/2018
Local time: 07:45
Date: 14/05/2018
Section number: IV.2.6
Place of text to be modified: Minimalny okres, w którym oferent będzie związany ofertą
Date: 06/07/2018
Date: 12/07/2018
Section number: IV.2.7
Place of text to be modified: Warunki otwarcia ofert
Local time: 08:00