Aankondiging van een gegunde opdracht – speciale sectoren
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/25/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Contract de delegare a gestiunii serviciilor publice de transport persoane in aria teritoriala de competenta a unitatii administrativ teritoriale Judetul Buzau- Lotul nr.2
Referentienummer: CJ-AS-S3
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie60112000 Openbaarvervoersdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Contracte de delegare a gestiunii serviciului public de transport, pe grupele de trasee din Programul judeţean de transport rutier de persoane prin curse regulate aferent judeţului Buzău, 2023-2028, urmare a nefinalizării procedurii de licitaţie publică.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Contract de delegare a gestiunii serviciului public de transport, pe grupele de trasee din Programul judeţean de transport rutier de persoane Judetul Buzau