Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
KOMPLEKSOWY ZAKUP PALIWA GAZOWEGO DO OBIEKTÓW ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
Referenznummer der Bekanntmachung: EO/EG/005/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil09123000 Erdgas
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest zakup paliwa gazowego przez Zamawiającego o łącznym szacunkowym wolumenie 5 166,6 MWh (+/- 15%) w okresie dostaw, tj. od dnia 01.07.2022 roku do dnia 30.06.2024 roku, z czego wolumen ten będzie rozliczany na podstawie cen wynikających z ustawy z dnia 26 stycznia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach służących ochronie odbiorców paliw gazowych w związku z sytuacją na rynku gazu (Dz. U. z 2022 r., poz. 202) o ile cena ofertowa złożona przez Wykonawcę będzie wyższa od cen wynikających w ww. ustawy.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 1 863 816.78 PLN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)60300000 Transport in Rohrfernleitungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest zakup paliwa gazowego i usług dystrybucji gazu przez Zamawiającego o łącznym szacunkowym wolumenie 5 166,6 MWh (+/- 15%) w okresie dostaw, tj. od dnia 01.07.2022 roku do dnia 30.06.2024 roku, z czego wolumen ten będzie rozliczany na podstawie cen wynikających z ustawy z dnia 26 stycznia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach służących ochronie odbiorców paliw gazowych w związku z sytuacją na rynku gazu (Dz. U. z 2022 r., poz. 202) o ile cena ofertowa złożona przez Wykonawcę będzie wyższa od cen wynikających w ww. ustawy.
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: EO/EG/005/2022
II.1.2)Główny kod CPV09123000 Gaz ziemny
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 1 863 816.78 PLN
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV60300000 Usługi przesyłu rurociągami
II.2.4)Opis zamówienia: