Supplies - 182961-2020
Magyarország-Budapest: Légiforgalom-irányítási szoftvercsomag
2020/S 077-182961
Önkéntes előzetes átláthatóságra vonatkozó hirdetmény
Árubeszerzés
Jogalap:
2014/25/EU irányelv
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Egyszerűsített MATIAS rendszer beszerzése
Hivatkozási szám: EKR001649402019
II.1.2)Fő CPV-kód
48121000 Légiforgalom-irányítási szoftvercsomag
II.1.4)Rövid meghatározás:
1 db egyszerűsített, 19 MATIAS pozícióból álló rendszer tervezése, gyártása, szállítása, telepítése és üzembehelyezése. Kapcsolódó harvder elemek szállítása
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése: