Árubeszerzések - 183108-2021
Magyarország-Budapest: Világítóberendezések és villamos lámpák
2021/S 072-183108
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Árubeszerzés
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Bozsik Stadion fotovoltaikus lámparendsz beszerzés
Hivatkozási szám: EKR001137172020
II.1.2)Fő CPV-kód
31500000 Világítóberendezések és villamos lámpák
II.1.4)Rövid meghatározás:
Bozsik Stadion labdarúgó sportlétesítmény fejlesztése kapcsán fotovoltaikus lámparendszer beszerzése
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Ajánlattevő feladata a szállításon felül az energiával működtetett eszközök beállítása, üzembe helyezése, sikeres próbaüzem lebonyolítása, valamint a kezelőszemélyzet betanítása is.
Fotovoltaikus lámparendszer: Hibrid Lighting Rig rendszer szállítása legalább 2041 m2 (br pálya 25 %) lefedettséggel, hibrid üzemmóddal, 15 db riggel szélesített profilú "nyommentes" gyepgumival szerelve, könnyített alumínium tartószerkezeten. Rigenként minimum 115 m2 lefedettséggel, rigenként kisebb mint 500 kg nettó össztömeggel, 14 db Ledes üzemben 1160 μmol/J, 320 W teljesítményű, Fémhalogén üzemben 8 db 1000 W teljesítményű fényvetővel, működtetéshez intelligens szenzorboxxal - és applikációval (24 hónap szoftware support és reporting), 60 hónap karbantartással és fényforrás utánpótlással
A jótállási időszak alatt az eszközök karbantartása a közbeszerzési dokumentumban foglaltak szerint.
Eladó köteles a fotovoltaikus lámparendszert, első alkalommal az átadás átvételt követő első naptári hónapban, majd a gyártó által kötelezően előírt gyakorisággal, de nem ritkábban, mint évente legalább egy alkalommal a gyártói előírásoknak megfelelően, a Teljesítési Helyen beállítani és karbantartani, az ennek során észlelt hibákat, a jótállás keretében külön vevői bejelentés nélkül kijavítani, a jótállás körén kívül eső hibákat, a Vevővel egyeztetve javítani. A karbantartás, javítás megtörténtét a Vevő a munkalap aláírásával igazolja, a mindkét Fél részéről aláírt munkalap egy példányát az Eladó átadja a Vevőnek. Eladó jelen pont szerinti karbantartási kötelezettsége az átadás átvétel lezárását követő 60 (hatvan) hónapig áll fenn. Amennyiben Eladó a jelen pont szerinti kötelezettségét késedelmesen teljesíti, elmulasztja, Vevő a késedelem időtartamára késedelmi kötbért érvényesíthet és jogosult a karbantartást, javítást, az Eladó kockázatára és költségére - akár maga, vagy harmadik személy útján - elvégezni. A fenti 60 (hatvan) hónapos időtartamban az Eladó köteles biztosítani a fotovoltaikus lámparendszer fényforrás utánpótlását is, valamint az intelligens szenzorbox és applikáció 24 hónapos szoftware supportját és reportingját. A jelen pontban írtak a továbbiakban együtt: „karbantartás”.