Lieferungen - 183220-2022
Submission deadline has been amended by:  269651-2022
Polen-Lublin: Medienspeicher- und -lesegeräte
2022/S 070-183220
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa czterech macierzy dyskowych wraz z gwarancją, wyposażeniem i niezbędnymi licencjami - z podziałem na części
Referenznummer der Bekanntmachung: LCIT-AO-II-251.8.2022.MBU
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa czterech macierzy dyskowych wraz z gwarancją, wyposażeniem i niezbędnymi licencjami – z podziałem na części.
W części pierwszej przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch macierzy dyskowych wraz z gwarancją, wyposażeniem i niezbędnymi licencjami o określonych parametrach (zwanych dalej Sprzętem).
W części drugiej przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch macierzy dyskowych wraz z gwarancją, wyposażeniem i niezbędnymi licencjami o określonych parametrach.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części znajduje się w załączniku nr 1a i 1b do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa dwóch macierzy dyskowych wraz z gwarancją, wyposażeniem i niezbędnymi licencjami
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
W części pierwszej postępowania przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch macierzy dyskowych wraz z gwarancją, wyposażeniem i niezbędnymi licencjami o określonych parametrach.
1) Oferowany przez Wykonawcę i dostarczony Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany i wyprodukowany maksymalnie 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert;
2) Dla oferowanego przez Wykonawcę Sprzętu, w dniu złożenia oferty, nie może być opublikowana i ogłoszona przez producenta Sprzętu, data zakończenia jego wsparcia oraz sprzedaży (End-of-Support Date, End-of-Sale Date);
3) Macierze i wszystkie komponenty muszą pochodzić z seryjnej produkcji.
Zakres prac związanych z realizacją zamówienia obejmuje w szczególności:
a) dostawę Sprzętu;
b) dostarczenie wszelkich niezbędnych materiałów, licencji, akcesoriów oraz okablowania potrzebnych do podłączenia i uruchomienia dostarczanego Sprzętu. Przy czym Zamawiający nie oczekuje dostarczenia okablowania FC;
c) instalacja i konfiguracja Sprzętu poprzez dołączenie do istniejącej infrastruktury Zamawiającego, przy asyście pracowników Lubelskiego Centrum Innowacji i Technologii (lokalizacja w Lublinie);
d) zainstalowanie na macierzach wyposażenia i niezbędnego oprogramowania;
e) aktualizację oprogramowania do najnowszej rekomendowanej przez producenta wersji oprogramowania, dostępnej w dniu uruchomienia;
f) przeprowadzenie szkolenia dla 4 pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi i konfiguracji macierzy o czasie trwania min. 8 godz. Szkolenie odbędzie się w siedzibie Zamawiającego.
Los-Nr.: 2
W części drugiej postępowania przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch macierzy dyskowych wraz z gwarancją, wyposażeniem i niezbędnymi licencjami o określonych parametrach.