Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 183232-2022
Ungarn-Budapest: Chemische Sonderpräparate
2022/S 070-183232
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Acetonos ezüst-jodid oldat beszerzése
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR000422802022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
24950000 Chemische Sonderpräparate
II.1.4)Kurze Beschreibung:
A Magyar Agrár-, Élelmiszergazdasági és Vidékfejlesztési Kamara, mint Ajánlatkérő részére acetonos ezüst-jodid-oldat (továbbiakban hatóanyag) adásvétele keretmegállapodás keretében, nettó 1 600 000 000,- Ft keretösszegig, vagy 2023. december 31. napjáig, amely két alkalommal további 12 hónappal meghosszabbítható, de legfeljebb a keretösszeg kimerüléséig a műszaki leírás szerinti paraméterek alapján.
További részletek, valamint egyéb szakmai elvárások a közbeszerzési dokumentumokban.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 1 600 000 000.00 HUF
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
A Magyar Agrár-, Élelmiszergazdasági és Vidékfejlesztési Kamara, mint Ajánlatkérő részére acetonos ezüst-jodid-oldat (továbbiakban hatóanyag) adásvétele keretmegállapodás keretében, nettó 1 600 000 000,- Ft keretösszegig, vagy 2023. december 31. napjáig, amely további 12 hónappal 2 alkalommal meghosszabbítható, de legfeljebb a keretösszeg kimerüléséig, a műszaki leírás szerinti paraméterek alapján.
Ezüst-jodid oldat koncentráció (tömegszázalékos arány): min. 1 %
Ajánlatkérő 2022. év folyamán (ezévre) körülbelül 120 000 - 250 000 liter hatóanyag beszerzését tervezi a megkötendő keretmegállapodás keretében. A keretmegállapodás terhére az országos jégkármérséklő rendszer működtetése során felhasznált hatóanyag pótlására kerül sor, a hatóanyag fogyásának mértékét az időjárási viszonyok befolyásolják, Ajánlatkérő ezáltal kizárólag becsléssel rendelkezik a fogyás mértékéről. Az előzetes számítások alapján ajánlatkérő az éves hatóanyag fogyás mértékét átlagosan 270 000 literre becsüli. (Az itt megállapított mennyiségek kizárólag tájékoztató jellegűek, Ajánlatkérő kötelezettséget ezen mennyiségekre nem vállal.)
Nyertes Ajánlattevő feladata a hatóanyag átruházása és a teljesítés helyére történő szállítása az Ajánlatkérő által megjelölt telephelyekre, jelen közbeszerzési eljárás műszaki leírásában meghatározott módon.
Nyertes Ajánlattevő feladata az oldat tárolásához szükséges kannák és paletták biztosítása is.