Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Verordening (EU, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Professionele conferentieorganisator
Referentienummer: CFT/20/ETF/0001
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79952000 Diensten voor het organiseren van evenementen
II.1.4)Korte beschrijving:
Het doel van deze oproep tot inschrijving is een professionele conferentieorganisator in de arm te nemen die via de verlening van kwaliteitsvolle diensten de ETF moet helpen bij de organisatie van conferenties, workshops en andere evenementen.
Meddelande för ändringar eller ytterligare uppgifter
Rättslig grund:
Förordning (EU, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Tjänster från en professionell konferensarrangör
Referensnummer: CFT/20/ETF/0001
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod79952000 Evenemang
II.1.4)Kort beskrivning:
Syftet med denna anbudsinfordran är att förvärva kvalitetstjänster från en professionell konferensarrangör för att stödja ETF vid anordnandet av dess konferenser, workshoppar och andra evenemang.