Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
18996 Filtrų, movų, sandariklių, čiaupų, blokų pirkimas
II.1.2)Code CPV principal34631000 Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
II.1.4)Description succincte:
Pirkimo objektas skaidomas į 10 Pirkimo objekto dalių:
1. Pirkimo objekto dalis – filtrai hidrostatikos.
2. Pirkimo objekto dalis – movos elementai ir movos.
3. Pirkimo objekto dalis – movos, pavaros movos ir movos tamprieji elementai.
4. Pirkimo objekto dalis – žarna.
5. Pirkimo objekto dalis – sandarikliai smėlio skirstytuvo, slopintuvų stūmokliai, spyruoklės ir kt.
6. Pirkimo objekto dalis – čiaupai.
7. Pirkimo objekto dalis – sandarinimo žiedai, filtrų įdėklai, filtravimo elementai ir kt.
8. Pirkimo objekto dalis – poveržlės ir tarpinės.
9. Pirkimo objekto dalis – kėbulo atramos apatinės plokštės.
10. Pirkimo objekto dalis - valdymo blokai ir vandens siurbliai.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
1 pod- filtrai hidrostatikos
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)34631000 Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
II.2.4)Description des prestations:
Prekė skirta 2M62M, 2M62UM serijos šilumvežių hidraulinės sistemos ABZFR tipo Rexroth alyvos grįžtamojo kontūro filtro aptarnavimams.
2 pod- movos elementai ir movos.
Lot nº: 2
Prekės skirtos šilumvežio 2M62M elektros mašinų sujungimo su pavarom, movų ir jų žandikaulių lanksčių sujungimų keitimui.
3 pod. -movos, pavaros movos ir movos tamprieji elementai
Lot nº: 3
Prekės skirtos šilumvežių serijos 2M62M ir 2M62UM oro kompresoriaus, ETV aušinimo sistemos ir VDV hidraulinės alyvos tiekimo sistemos remontui.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 4
Prekės skirtos geležinkelio riedmenų stabdžių sistemoms ir jų mazgams suremontuoti.
5 pod - sandarikliai smėlio skirstytuvo, slopintuvų stūmokliai, spyruoklės ir kt.
Lot nº: 5
Prekės skirtos prekinių ir manevrinių lokomotyvų smėlio tiekimo sistemos ОН11-61 oro skirstytuvų remontui.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 6
Visų riedmenų stabdžių sistemos remonto darbams atlikti.
7 pod- sandarinimo žiedai, filtrų įdėklai, filtravimo elementai ir kt.
Lot nº: 7
Lokomotyvų ER20CF kompresorinio agregato SL40-20 ir alyvos mikrofiltro OEF3 remontui atlikti
8 pod - – poveržlės ir tarpinės
Lot nº: 8
Prekės skirtos TEM TMH, ČME3M ir ČME3Me serijos šilumvežių VDV (vidaus degimo variklio) aušinimo sistemos modulio remontui.
9 pod - kėbulo atramos apatinės plokštės
Lot nº: 9
Prekė skirta lokomotyvų serijos M62, 2M62, 2M62M ir TEM2 kėbulo atramų remontui.Ą
10 pod - valdymo blokai ir vandens siurbliai
Lot nº: 10
Prekė skirta naudojimui Siemens ER20CF prekinių lokomotyvų WC modulyje.