Notwendigkeit der Änderung aufgrund von Umständen, die ein öffentlicher Auftraggeber/Auftraggeber bei aller Umsicht nicht vorhersehen konnte (Artikel 43 Absatz 1 Buchstabe c der Richtlinie 2014/23/EU, Artikel 72 Absatz 1 Buchstabe c der Richtlinie 2014/24/EU, Artikel 89 Absatz 1 Buchstabe c der Richtlinie 2014/25/EU)
Beschreibung der Umstände, durch die die Änderung erforderlich wurde, und Erklärung der unvorhersehbaren Art dieser Umstände:
2. Szerződésmódosítás indoka és jogalapja:
2.1. A Felek a Keretszerződés módosítását - figyelemmel a Kbt. 141. § (4) bekezdés c) pontjára - az alábbiak szerint indokolják:
Felek a Keretszerződés időbeli hatályát 2024. január 31-éig, a teljesítési határidőt 2023. december 31-ig hosszabbítják meg, tekintettel arra, hogy több olyan tényező merült fel, amely nem teszi lehetővé a Keretszerződésben meghatározott Keretösszeg lehívását a jelenleg hatályos határidőkig.