Het is bijna zover: de nieuwe versie van het TED-portaal wordt op 29.1.2024 in gebruik genomen (let op: de datum is nog onder voorbehoud!) Bent u benieuwd naar de nieuwe functies en verbeteringen en de voordelen voor de gebruikers? Lees ons artikel en kom meer te weten over de belangrijkste wijzigingen en nieuwe functies.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Diensten - 184309-2021
Nederland-Amersfoort: Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
2021/S 072-184309
Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Droog maaien fort 't Hemeltje
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
II.1.4)Korte beschrijving:
Droog maaien Fort 't Hemeltje.
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: