Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Udbud af installation, opsætning, levering, drift og service af ladeinfrastruktur til elbiler
II.1.2)CPV-Code Hauptteil31600000 Elektrische Ausrüstung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Udbuddet vedrører installation, opsætning, levering, indkøb, drift og service af ladeinfrastruktur til elbiler i By & Havns parkeringsanlæg. Der skal desuden forberedes til fremtidige udvidelser, ligesom drift og service af By & Havns eksisterende ladestandere skal overtages af den vindende tilbudsgiver.