Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Najem dwóch nowych kombajnów chodnikowych o możliwości urabiania skał o twardości min. 90 MPa wraz z niezbędnym wyposażeniem dla potrzeb JSW S.A. KWK „Jastrzębie-Bzie”
Numer referencyjny: 18/P/21
II.1.2)Główny kod CPV43122000 Maszyny do cięcia węgla lub skał
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest najem dwóch nowych kombajnów chodnikowych o możliwości urabiania skał o twardości min. 90 MPa wraz z niezbędnym wyposażeniem dla potrzeb JSW S.A. KWK „Jastrzębie-Bzie”.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Najem nowego kombajnu chodnikowego o możliwości urabiania skał o twardości min. 90 MPa wraz z niezbędnym wyposażeniem dla potrzeb JSW S.A. KWK „Jastrzębie-Bzie”
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV43122000 Maszyny do cięcia węgla lub skał
II.2.4)Opis zamówienia:
Najem nowego kombajnu chodnikowego o możliwości urabiania skał o twardości min. 90 MPa wraz z niezbędnym wyposażeniem dla potrzeb JSW S.A. KWK „Jastrzębie-Bzie”.
Szczegółowy opis zamówienia zawiera specyfikacja techniczna, stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Część nr: 2