Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
A Bizottság Brüsszel Fővárosi Régióban és annak környékén található épületeivel kapcsolatos karbantartási és belső építési munkálatokat végző fővállalkozó
Hivatkozási szám: OIB/2019/OP/0007
II.1.2)Fő CPV-kód45400000 Épületbefejezési munka
II.1.4)Rövid meghatározás:
Fővállalkozói építési munkálatok a Bizottság épületeiben elvégzendő karbantartási és belső építési munkálatokhoz, a következőket is tartalmazóan: javítási, karbantartási, átalakítási, módosítási, belső és külső befejező, fém nyílászárókkal kapcsolatos és lakatosipari, üvegezési és árnyékolási munkálatok. Emellett, a jelen szerződés vonatkozásában az ajánlatkérő célja a társadalmi kohézió megerősítése a képzés és a társadalmi-foglalkoztatási integráció ösztönzésével.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 65 000 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)39515000 Függönyök, drapériák, ágyfüggöny és sötétítőfüggöny
39522130 Napellenző
45223220 Szerkezetburkolási munka
45421000 Asztalosipari munka
45421152 Válaszfal elhelyezése
45432100 Padlólerakás és -burkolás
45442100 Festés
45262522 Kőművesmunka
98395000 Géplakatos-szolgáltatások
44112200 Padlóburkolók
44112230 Linóleum
44112300 Válaszfalak
45261900 Tető javítása és karbantartása
45432210 Falburkolás
45443000 Homlokzati munka
44316500 Kovácsáruk
44220000 Épületasztalosi termékek
44221240 Garázsajtók
45421143 Sötétítő beszerelése
50700000 Épületszerelvény-javítási és -karbantartási szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése: II.2.5)Értékelési szempontokAz alábbiakban megadott szempontok
Ár