Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Επανάληψη Ανοιχτού Διεθνούς Διαγωνισμού για την ανάδειξη αναδόχου για "Υπηρεσίες ραδιενεργών,τοξικών,ιατρικών και επικίνδυνων αποβλήτων¨για τις ανάγκες του Γενικού Νοσοκομείου Ξάνθης
II.1.2)Main CPV code90524000 Medical waste services
II.1.4)Short description:
Επανάληψη Ανοιχτού Διεθνούς Διαγωνισμού για την ανάδειξη αναδόχου για "Υπηρεσίες ραδιενεργών,τοξικών,ιατρικών και επικίνδυνων αποβλήτων" για τις ανάγκες του Γενικού Νοσοκομείου Ξάνθης για χρονικό διάστημα δύο (2) ετών με δικαίωμα προαίρεσης ενός (1) έτους.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 192 380.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
ΑΠΟΒΛΗΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΑΑΜ (ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ _ΜΕΤΑΦΟΡΑ)
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)90524000 Medical waste services
II.2.4)Description of the procurement:
ΑΠΟΒΛΗΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕΑ (ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ _ΜΕΤΑΦΟΡΑ)
Lot No: 2
ΑΠΟΒΛΗΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΕΑ (ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ _ΜΕΤΑΦΟΡΑ)
Lot No: 3