II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa stojaków indywidualnych hydraulicznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-1
Nuorodos numeris: 701903578/01
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas43140000 Mobilios hidraulinės šachtų atramos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Przedmiotem postępowania przetargowego była dostawa stojaków indywidualnych hydraulicznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-1 w szacunkowej ilości i rodzaju szczegółowo określonej w załączniku nr 2 do SIWZ.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)43140000 Mobilios hidraulinės šachtų atramos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Stojak hydrauliczny długości 1 625 – 2 425 mm 400 KN 30 MPA z centralnym zasilaniem – 10 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 2
Stojak hydrauliczny długości 2 025–2 825 mm 400 KN 30 MPA z centralnym zasilaniem – 10 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 3
Stojak hydrauliczny 2 425–3 225 mm 400 KN 30 MPA z centralnym zasilaniem – 16 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 4
Stojak hydrauliczny długości 3 000–4 000 mm z centralnym zasilaniem – 173 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 5
Stojak hydrauliczny długości 400–580 mm 400 KN 30 MPA niski z centralnym zasilaniem – 18 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 6
Stojak hydrauliczny długości 560–900 mm 400 KN 30 MPA niski z centralnym zasilaniem – 79 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 7
Stojak hydrauliczny długości 630–1 030 mm 400 KN 30 MPA niski z centralnym zasilaniem – 84 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 8
Stojak hydrauliczny długości 710–1 160 mm 400 KN 30 MPA niski z centralnym zasilaniem – 93 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 9
Stojak hydrauliczny długości 800–1 310 mm 400 KN 30 MPA niski z centralnym zasilaniem – 44 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 10
Stojak hydrauliczny długości 1 000–1 650 mm 400 KN 30 MPA niski z centralnym zasilaniem – 148 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 11
Stojak hydrauliczny długości 1 250–2 080 mm 400 KN 30 MPA niski z centralnym zasilaniem – 865 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 12
Stojak hydrauliczny długości 1 500–2 500 mm 400 KN 30 MPA średni z centralnym zasilaniem – 540 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 13
Stojak hydrauliczny długości 1 950–2 750 mm 400 KN 30 MPA wysoki z centralnym zasilaniem – 119 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 14
Stojak hydrauliczny długości 2 200–3 000 mm 400 KN 30 MPA wysoki z centralnym zasilaniem – 726 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 15
Stojak hydrauliczny indywidualny długości 1 606–2 497 mm 400 KN 35 MPA szybkoupustowy z centralnym zasilaniem – 12 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 16
Stojak hydrauliczny indywidualny długości 1 250–1 750 mm 200/400 KN 63 MPA z pompą wewnętrzną – 10 szt.
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701903578/01
II.1.2)Główny kod CPV43140000 Przenośne hydrauliczne zmechanizowane wsporniki korytarzy górniczych
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV43140000 Przenośne hydrauliczne zmechanizowane wsporniki korytarzy górniczych
II.2.4)Opis zamówienia:
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
II.2.1)Nazwa:Część nr: 11
II.2.1)Nazwa:Część nr: 12
II.2.1)Nazwa:Część nr: 13
II.2.1)Nazwa:Część nr: 14
II.2.1)Nazwa:Część nr: 15
II.2.1)Nazwa:Część nr: 16