29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
Wystąpiły błędy, które wpływają na sposób wyświetlania ogłoszeń w formie e-formularzy. Staramy się rozwiązać ten problem. Więcej informacji i wskazówek można znaleźć na tej stronie.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Roboty budowlane - 185198-2021
Submission deadline has been amended by:  207666-2021
Niemcy-Sprendlingen: Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
2021/S 074-185198
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Ausbau der Abwasserreinigung in der VG Sprendlingen-Gensingen (P14b)
II.1.2)Główny kod CPV
45200000 Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
II.1.4)Krótki opis:
Im Rahmen der geplanten Zentralisierung wird die Kläranlage Mittlerer Wiesbach stillgelegt und die Abwässer mittels eines neu zu erstellenden Pumpwerkes sowie einer Druckrohrleitung zur ARA Nahetal gefördert. Die Verlegung der Druckrohrleitung erfolgt im III) Bauabschnitt, der Neubau des Pumpwerkes, auf dem Kläranlagenstandort Mittlerer Wiesbach im IV) Bauabschnitt.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
Wartość bez VAT: 2 160 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
42931000 Wirówki
42996000 Maszyny do uzdatniania ścieków
42996500 Ekrany przesiewowe do odpadów
45231222 Roboty w zakresie zbiorników gazu
45232420 Roboty w zakresie ścieków
45232423 Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków
45315700 Instalowanie stacji rozdzielczych
45350000 Instalacje mechaniczne
45351000 Mechaniczne instalacje inżynieryjne
II.2.4)Opis zamówienia:
Los 2.06 – Maschinentechnische Ausrüstung:
— 2 St. Rohrtrogschnecken Q = 45 l/s,
— 1 St. Sandfangräumer,
— 1 St. Sandwaschklassierer,
— 2 St. Abwasser-Kreiselpumpen Q = 90 l/s,
— 5 St. Exzenterschneckenpumpen Q = 5-10 m3/h,
— 3 St. Zerkleinerer Q = 5-10 m3/h,
— 2 St. Kreiselpumpen Q = 90 m3/h,
— 1 St. Fertigteilpumpstation mit 2 St. Abwassertauchmototrpumpen Q = 6 l/s,
— 1 St. Niederdruck-Gasspeicher V = 500 m3,
— ca. 200 m Edelstahlrohrleitung bis DN 80 inkl. Flanschverbindungen, Formteile und Armaturen,
— ca. 200 m Edelstahlrohrleitung bis DN 350 inkl. Flanschverbindungen, Formteile und Armaturen,
— 1 St. ÜSS-Eindick-Zentrifuge,
— 1 St. FS-Entwässerungs-Zentrifuge,
— 1 St. Microgasturbine.