Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
„Dostawa sprzętu i pomocniczych środków strzałowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.” w trybie przetargu nieograniczonego – nr grupy 246-12
Numer referencyjny: 701903524/01.
II.1.2)Główny kod CPV24600000 Materiały wybuchowe
II.1.4)Krótki opis:
Dostawa sprzętu i pomocniczych środków strzałowych – przedmiot zamówienia został podzielony na 13 zadań – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz podział na zadania zgodnie z formularzem ofertowym – zał. nr 2 do SIWZ.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV24600000 Materiały wybuchowe
II.2.4)Opis zamówienia:
1.1. puszka strzałowa na materiał wybuchowy 5,00 kg do transportu materiału wybuchowego oraz lontu detonującego – 555 szt.;
1.2. puszka strzałowa na materiał wybuchowy 10 kg do transportu materiału wybuchowego oraz lontu detonującego – 303 szt.;
1.3. puszka strzałowa na materiał wybuchowy 15 kg do transportu materiału wybuchowego oraz lontu detonującego – 121 szt.;
1.4. plecak górniczy na materiał wybuchowy 20 kg do transportu materiału wybuchowego oraz lontu detonującego – 73 szt.
2.1. otoczka ochronna papierowa Q 36 L-400 paczka 1 000 szt. środki pomocnicze strzałowe – 125 000 szt.;
2.2. otoczka ochronna papierowa Q 40 L-400 paczka 1 000 szt. środki pomocnicze strzałowe – 4 000 szt.;
2.3. otoczka ochronna papierowa Q 63 L-1000 paczka 1 000 szt. środki pomocnicze strzałowe – 1 000 szt.
3.1. otoczka papierowa wodoodporna specjalna Q 33 L-410 paczka 500 szt. środki pomocnicze strzałowe – 10 000 szt.;
3.2. otoczka ochronna foliowa specjalna Q 36 L-1000 paczka 1 000 szt. środki pomocnicze strzałowe – 53 100 szt.;
3.3. otoczka ochronna foliowa specjalna q 38 L-1000 paczka 1 000 szt. środki pomocnicze strzałowe – 37 000 szt.;
3.4. otoczka ochronna PE Q 52 paczka 1 000 szt. środki pomocnicze strzałowe – 7 000 szt.;
3.5. otoczka ochronna PE Q 63 paczka 1 000 szt. środki pomocnicze strzałowe – 4 000 szt.;
3.6. otoczka ochronna foliowa specjalna Q 65 L-1000 paczka 1 000 szt. środki pomocnicze strzałowe – 39 500 szt.;
3.7. otoczka ochronna foliowa specjalna Q 67 L-1000 paczka 1 000 szt. środki pomocnicze strzałowe – 2 600 szt.
Szybkozłącze przewodu do GZE środki pomocnicze strzałowe – 8 kg.
5.1. ładownica zapalnikowa Q 80 bezpieczne przenoszenie ZE – 98 000 szt.;
5.2. ładownica zapalnikowa Q 80 z metalowym okuciem i uchem bezpieczne przenoszenie ZE – 251 szt.;
5.3. ładownica zapalnikowa Q 120 bezpieczne przenoszenie ZE – 19 szt.;
5.4. ładownica zapalnikowa Q 120 z metalowym okuciem i uchem bezpieczne przenoszenie ZE – 90 szt.
Nabojnica pneumatyczna NP-2 Q 60 dł. 320 mm z zaworem grzybkowym do ładowania materiału wybuchowego z ręki – 4 szt.
7.1. przyrząd do łączenia zapalnika z lontem detonującym typ ZL1 Q 24 L-85 komora uzbrojenia 1 otwór 1 – 315 szt.;
7.2. przyrząd do łączenia zapalnika z lontem detonującym typ ZL2 Q 38 L-85 komora uzbrojenia 2 otwór 2 – 710 szt.;
7.3. przyrząd do łączenia zapalnika z lontem detonującym typ ZL2 Q 38 L-105 komora uzbrojenia 2 otwór 2 – 2 300 szt.;
7.4. przyrząd do łączenia zapalnika z lontem detonującym typ ZL2 Q 44 L-85 komora uzbrojenia 2 otwór 2 – 3 500 szt.
Pilot otworu strzałowego ZP-1 Q 59 L-195 wprowadzanie lontu detonującego do otworu strzałowego – 1 130 szt.
9.1. zapalarka kondensatorowa strzałowa KZS1/045 200 OM 700 V 15S środki pomocnicze strzałowe – 28 szt.;
9.2 zapalarka kondensatorowa strzałowa KZS-1/M z blokadą metanometryczną 200 OM 700 V 15S zestaw – zapalarka + metanomierz DGW/1/1 z ładowarką + kabel transmisji do sprawdzania zapalarki + kabel transmisji zapalarka metanomierz + wężyk gumowy środki pomocnicze strzałowe – 3 szt.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
10.1. pokrywa z kompletnym zawieszeniem ładownica zapalnikowa Q 80 – 5 szt.;
10.2. pokrywa z kompletnym zawieszeniem ładownica zapalnikowa Q 120 – 5 szt.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 11
11.1. zawór spustowy grzybkowy B-DR-ZSGRZ nabojnica pneumatyczna NP-2 – 31 szt.;
11.2. moduł z klapą B-DR-MODKL nabojnica pneumatyczna NP-2 – 22 szt.;
11.3. klapa z ośką B-DR-KLZOS nabojnica pneumatyczna NP-2 – 47 szt.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 12
12.1. przybitka specjalna OT-1 Q 31 L-400 500G (w formie podłużnego naboju strzałowego wypełnionego gliną) środki pomocnicze strzałowe – 364 410 szt.;
12.2. przybitka specjalna OT-2 Q 31 L-380 500G (w formie podłużnego naboju strzałowego wypełnionego gliną) środki pomocnicze strzałowe – 210 800 szt.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 13
Torba strzałowa brezentowa szer. 28 x 30 x 7,5 cm do przenoszenia narzędzi używanych przez górników strzałowych zgodna z katalogiem antyelektrostatyczna – 930 szt.
Dostawy - 185205-2020
Polska-Katowice: Materiały wybuchowe
2020/S 078-185205
Wyniki postępowania
Dostawy
II.1.2)Główny kod CPV
24600000 Materiały wybuchowe
II.1.6)Informacje o częściach
II.2.1)Nazwa:
1
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
2
Część nr: 2
3
Część nr: 3
4
Część nr: 4
5
Część nr: 5
6
Część nr: 6
7
Część nr: 7
8
Część nr: 8
9
Część nr: 9
10
Część nr: 10
11
Część nr: 11
12
Część nr: 12
13
Część nr: 13