Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
RMN - Reinigen kolken en lijngoten
II.1.2)Main CPV code90480000 Sewerage management services
II.1.4)Short description:
De opdrachtgever van deze opdracht is Reinigingsbedrijf Midden Nederland (hierna: RMN). RMN verzorgt namens de gemeenten IJsselstein (perceel 1) en Bunnik (perceel 2) de inkoop voor reinigen van de kolken en lijngoten. Deze aanbesteding vindt plaats op basis van de geldende Aanbestedingswet 2012 (Aw 2012).
De uitvoering zal plaatsvinden middels deelopdrachten. Per deelopdracht zal door de opdrachtgever, aan de aannemer, een redelijke startdatum, uitvoeringstermijn en opleverdatum worden overlegd. De aannemer dient zijn werkzaamheden binnen de door de opdrachtgever aan te geven uitvoeringstermijn aaneengesloten uit te voeren.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
Maximum number of lots that may be awarded to one tenderer: 2
II.2)Description
II.2.1)Title:
Perceel 1 - gemeente IJsselstein
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)90480000 Sewerage management services
II.2.4)Description of the procurement:
Zie bijlage C; Programma van eisen (perceel 1)
Perceel 2 - Gemeente Bunnik
Lot No: 2
Zie bijlage C; Programma van eisen (perceel 2)