Avis d'information complémentaire ou avis rectificatif
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Utrzymanie cieków na terenie Zarządu Zlewni w Zielonej Górze
Numéro de référence: WR.ROZ.2710.11.2023
II.1.2)Code CPV principal90721800 Services de protection contre les risques ou dangers naturels
II.1.4)Description succincte:
Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na wykonaniu robót konserwacyjnych na ciekach przebiegających na terenie działania Nadzorów Wodnych w Krośnie Odrzańskim, Nowej Soli i Bytomiu Odrzańskim, Sławie, Słubicach, Sulechowie, Wschowie oraz Zielonej Górze z podziałem na części.