A módosítások jellege és mértéke (a szerződés esetleges korábbi módosításainak feltüntetésével együtt):
I. Előzmények
2. Felek rögzítik, hogy a Kivitelezés során a Vállalkozó jelezte, miszerint a költségvetési kiírásban megjelölt több tételt egy azzal műszakilag egyenértékű, vagy jobb műszaki tulajdonságokkal rendelkező építőanyagra, termékre kíván cserélni, vagy más műszaki megoldással kíván megvalósítani azzal, hogy a Szerződésben rögzített Vállalkozási díj ennek következtében nem módosul.
2. A Szerződés I/2. pontjának a második mondata az alábbiak szerint módosul:
„Ennek megfelelően az alább felsorolt dokumentumok a szerződéssel együtt értelmezendőek, azzal együtt olvasandók:
a) Megrendelőnek a szerződés tárgyát képező közbeszerzésére vonatkozó 2022. január 10. napján kelt ajánlati felhívása - továbbiakban: Felhívás -;
b) Megrendelő teljes dokumentációja;
c) Megrendelő 2022. január 31. napján kelt helyszíni bejárásra vonatkozó jegyzőkönyve, 2022. február 04. napján kelt kiegészítő tájékoztatása;
d) Vállalkozó 2022. február 09. napján kelt ajánlata - továbbiakban: Ajánlat -.
e) Vállalkozó 2022. október 28. napján kelt egyenértékűségi nyilatkozata.
Felek rögzítik, miszerint az Ajánlat az e) alpontban foglaltaknak megfelelően módosult.”
III. Záró rendelkezések