Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Предоставяне на 22 /двадесет и две/ нови, неупотребявани моторни превозни средства /МПС/, с висока проходимост, за структурите на НАП при условията на оперативен лизинг/дългосрочен наем“
II.1.2)CPV-Code Hauptteil66114000 Finanzierungs-Leasing
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 780 000.00 BGN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34100000 Kraftfahrzeuge