Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Доставка на автомобилен бензин, марка А 95Н, зимен, клас "С", минерален без биокомпоненти
II.1.2)Code CPV principal09132100 Essence sans plomb
II.1.4)Description succincte:
Доставка на автомобилен бензин, зимен, клас "С", минерален без биокомпоненти, съгласно чл. 50, ал. 1 от Закона за енергията от възобновяеми източници. Прогнозното количество е до 52 146 тона ± 0,5 % и Възложителят си запазва правото да сключи договор до размера на осигурените финансови средства. Автомобилният бензин следва да отговаря на посочените показатели в Приложение № 1 към чл. 6, т. 1 от Наредбата за изискванията за качеството на течните горива, условията, реда и начина за техния контрол.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)09132100 Essence sans plomb
II.2.4)Description des prestations:
Доставка на автомобилен бензин, зимен, клас "С", минерален без биокомпоненти