Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Raamovereenkomst voor aankoop van kantoor- en knutselmateriaal in het patrimonium van het GO
Numéro de référence: SGR1-Antwerpen-SGR01/2022/02kantoor-knuts1-F03_0
II.1.2)Code CPV principal30190000 Machines, fournitures et équipement de bureau divers
II.1.4)Description succincte:
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)30124000 Pièces et accessoires de machines de bureau
30125100 Cartouches de toner
II.2.4)Description des prestations:
De opdracht betreft een Raamovereenkomst met èèn opdrachtnemer (hierna: de RO) voor ‘Raamovereenkomst voor aankoop van kantoor- en knutselmateriaal in het patrimonium van het GO!’