Avis d'information complémentaire ou avis rectificatif
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Przedłużenie Standardowej Asysty Technicznej dla licencji Oracle oraz usługi Oracle ACS dla Middleware i baz danych
Numéro de référence: SEZ/DKRZ-WPI1-AK-241-0049/DIT/23
II.1.2)Code CPV principal72267000 Services de maintenance et de réparation de logiciels
II.1.4)Description succincte:
1. Przedmiotem zamówienia jest:
1.1. przedłużenie przez Wykonawcę świadczenia Standardowej Asysty Technicznej Producenta Oprogramowania Oracle dla posiadanych przez Zamawiającego licencji Oprogramowania Oracle;
1.2. przedłużenie przez Wykonawcę świadczenia Asysty Rozszerzonej ACS Producenta Oprogramowania Oracle dla technologii bazodanowych Oracle oraz dla technologii Oracle Fusion Middleware.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Załącznik Nr 5 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej: "SWZ").