Fournitures - 185446-2023
Pologne-Bielsko-Biała: Mobilier de bureau
2023/S 062-185446
Rectificatif
Avis d'information complémentaire ou avis rectificatif
Fournitures
(Supplément au Journal officiel de l'Union européenne, 2022/S 244-705622)
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Dostawa i montaż mebli oraz wyposażenie pomieszczeń dla potrzeb zespołu budynków Urzędu Miejskiego zlokalizowanych przy ul. Romana Dmowskiego 6 i ul. Romana Dmowskiego 10 na działkach nr 769 oraz 771
Numéro de référence: ZP.271.2.161.2022.MW
II.1.2)Code CPV principal
39130000 Mobilier de bureau
II.1.4)Description succincte:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem mebli i wyposażenia do pomieszczeń zespołu budynków Urzędu Miejskiego zlokalizowanych przy ul. Romana Dmowskiego 6 i ul. Romana Dmowskiego 10 w Bielsku-Białej.
Na przedmiot zamówienia składa się w szczególności:
— dokonanie pomiarów pomieszczeń z natury (w stanie wykończonym), przed przystąpieniem do realizacji przedmiotu zamówienia, dla precyzyjnego określenia wymiarów i sposobu montażu elementów wyposażenia,
— zabezpieczenie miejsca dostawy i montażu,
— dostawa oraz wniesienie wyposażenia,
— ustawienie oraz montaż wyposażenia w pomieszczeniach opisanych w dokumentacji zamówienia,
— uruchomienie wraz ze sprawdzeniem poprawności działania wyposażenia,
— dostarczenie Inżynierowi Kontraktu instrukcji obsługi i konserwacji, kart gwarancyjnych, wszelkich niezbędnych atestów i certyfikatów dostarczonego wyposażenia,
— przeszkolenia pracowników Zamawiającego z zakresu użytkowania i eksploatacji wyposażenia