Marché de travaux - 185452-2023
Roumanie-Poșta Câlnău: Travaux de construction d'égouts
2023/S 062-185452
Rectificatif
Avis d'information complémentaire ou avis rectificatif
Travaux
(Supplément au Journal officiel de l'Union européenne, 2023/S 051-150380)
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Extindere sistem de alimentare cu apa si infiintare sistem de canalizare in comuna Posta Calnau , judetul Buzau- Etapa 1
Numéro de référence: 1/3724520/2023
II.1.2)Code CPV principal
45232400 Travaux de construction d'égouts
II.1.4)Description succincte:
Lucrari de extindere retea de alimentare cu apa si infiintare sistem de canalizare in valoare totala de: 29.659.951,02 lei fara TVA dintre care:
- Utilitati= 440.375,28 lei
- Investitia de baza= 29.090.695,19 lei
- Organizare de santier= 128.880,55 lei
Lucrarile se vor executa prin foraj orizontal.