Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Merkonafhankelijke Tankpassen voor Brandstoffen en Elektrisch laden
Numéro de référence: D2023-00297
II.1.2)Code CPV principal09100000 Combustibles
II.1.4)Description succincte:
Het doel van deze Europese aanbesteding is om per Gemeente te komen tot een Overeenkomst met één (1) Contractant voor het leveren van brandstofpassen die niet leverancier en/of pomp gebonden zijn. Hierbij moet de administratieve afhandeling zijn inbegrepen. Oplaadpassen maken ook onderdeel uit van deze aanbesteding. De gemeenten zijn voornemens om met één leverancier een overeenkomst af te sluiten.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour tous les lots
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)09000000 Produits pétroliers, combustibles, électricité et autres sources d'énergie
II.2.4)Description des prestations:
128 merkonafhankelijke passen.