Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
NO inhuur Business analist (senior)
Numéro de référence: 2023003472
II.1.2)Code CPV principal79620000 Services de mise à disposition de personnel, y compris de personnel temporaire
II.1.4)Description succincte:
WSRL is een overeenkomst aangegaan voor een Business analist (senior).
Waterschap Rivierenland maakt gebruik van een zaaksysteem ter ondersteuning van een deel van haar werkprocessen. Het systeem ondersteunt zowel de uitvoering van het werkproces als de documentaire informatievoorziening van deze werkprocessen. Het informatiesysteem wordt in 2023 vervangen.
Hierbij is de inzet van een business-analist gewenst.
De ingangsdatum van de Overeenkomst is 9 februari 2023. De Overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van 6 maanden. Optioneel is het mogelijk de Overeenkomst drie maal met een periode van 6 maanden te verlengen onder gelijkblijvende voorwaarden. Het betreft een functie voor 32 uur per week met de mogelijkheid om het aantal uur, indien nodig, per maand bij te stellen. Opdrachtgever bepaalt welke inzet nodig is en wanneer de werkzaamheden zijn afgerond.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)79620000 Services de mise à disposition de personnel, y compris de personnel temporaire
II.2.4)Description des prestations:
WSRL is een overeenkomst aangegaan voor de inhuur van een Business analist (senior).