Avis d'information complémentaire ou avis rectificatif
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Raamovereenkomst voor het leveren van bereide soep op locatie
Numéro de référence: Antwerpen-GAC_2022_02485-F02_1
II.1.2)Code CPV principal15891400 Soupes
II.1.4)Description succincte:
Het afsluiten van een raamovereenkomst voor het leveren van bereide soep conform de technische bepalingen van hoofdstuk V van dit bestek.
De opdracht is opgedeeld in de volgende percelen:
• PERCEEL 1 - Het leveren van warme bereide soep op locatie
• PERCEEL 2 - Het leveren van bereide soep op locatie