Avis d'information complémentaire ou avis rectificatif
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Dostawa samochodów wywrotek dużej ładowności.
Numéro de référence: 14/2023
II.1.2)Code CPV principal34100000 Véhicules à moteur
II.1.4)Description succincte:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów wywrotek dużej ładowności zgodnie z wymaganiami określonymi w Rozdziale III SWZ oraz w ilościach i asortymencie przedstawionym w tabeli w Rozdziale III SWZ- ust. 1, przy czym ilości ujęte w opcji w tabeli, w kolumnie „ilość w opcji” mogą być wykorzystane w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w Wymaganiach Eksploatacyjno - Technicznych(WET) stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne normom, europejskim ocenom technicznym, aprobatom, specyfikacjom technicznym i systemom referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Pzp. Wykonawca powołujący się na te rozwiązania jest zobowiązany wykazać, że oferowany przez niego dostawy przedmiotu zamówienia spełniają wszystkie wymagania określone przez Zamawiającego w Zał. nr 7 do SWZ.