II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Dostawa sprzętu jednorazowego sterylnego
Numéro de référence: SZP-271-3-2023
II.1.2)Code CPV principal33140000 Consommables médicaux
II.1.4)Description succincte:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego sterylnego, zgodnie z opisem zawartym w załączniku nr 1 do SWZ.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour tous les lots
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33140000 Consommables médicaux
II.2.4)Description des prestations:
Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ
II.2.1)Intitulé:
asortyment do Pracowni Żywienia Pozajelitowego
Lot nº: 2
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 3
zestaw do drenażu klatki piersiowej
Lot nº: 4
asortyment do żywienia noworodków
Lot nº: 5
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 6
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 7
Kranik, zestaw do cystostomii
Lot nº: 8
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 9
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 10
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 11
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 12
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 13
Sonda do okulistycznego tonometru
Lot nº: 14
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 15
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 16
Cewnik dwudrożny z końcówka Nelaton
Lot nº: 17
Igła injekcyjna minimalizująca ból
Lot nº: 18
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 19
Taśma do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu
Lot nº: 20
Zestaw do witrektomii przedniej
Lot nº: 21
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 22
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 23
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 24
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 25
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 26
Cewniki, rurki intubacyjne
Lot nº: 27
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 28
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 29
Zestawy infuzyjne, sondy, cewniki
Lot nº: 30
PASKI FLUORESCEINOWE SODIUM
Lot nº: 31
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 32
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 33
Kaniula do kanałów łzowych
Lot nº: 34
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 35
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 36
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 37
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 38
Przyrząd do drenażu jamy bębenkowej, zgłębnik do tamowania krwotoków z jamy nosowej
Lot nº: 39
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 40
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 41
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 42
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 43
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 44
Sprzęt do żywienia dojelitowego
Lot nº: 45
Szczoteczka cytologiczna prosta
Lot nº: 46
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 47
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 48
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 49
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 50
Kraniki i inne wyroby medyczne
Lot nº: 51
Dreny, zestawy do drenażu przeskórnego
Lot nº: 52
Igły i inne wyroby medyczne
Lot nº: 53
igły i zestaw do znieczulenia podpajęczynówkowego
Lot nº: 54
Rurka tracheostomijna z mankietem z ruchomym szyldem
Lot nº: 55
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 56
Zbiornik z żelem, opatrunki + dzierżawa urządzeń
Lot nº: 57
Kanister z żelem, opatrunek podciśnieniowy + dzierżawa urządzeń
Lot nº: 58
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 59
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 60
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 61
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 62
Lot nº: 63
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 64
Zestaw uniwersalny junior PLUS
Lot nº: 65
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 66
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 67
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 68
RURKA INTUB. Z PODW.MANKIETEM
Lot nº: 69
Igłowa elektroda koncentryczna EMG
Lot nº: 70
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 71
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 72
Igła do punkcji lędźwiowych
Lot nº: 73
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 74
ZESTAW DO ZAKŁADANIA SZWÓW
Lot nº: 75
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 76
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 77
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 78
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 79
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 80
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 81
Sterylny lubrykant poślizgowy
Lot nº: 82
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 83