Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Preuzimanje i zbrinjavanje glomaznog otpada KB 20 03 07
Numéro de référence: E-vv 004/23
II.1.2)Code CPV principal90510000 Élimination et traitement des ordures
II.1.4)Description succincte:
Glomazni komunalni otpad spada prema katalogu otpada u “komunalni otpad” (otpad iz kućanstva i slični otpad iz obrta, industrije i ustanova) uključujući odvojeno skupljene sastojke. Kataloški ključni broj glomaznog otpada je 20 03 07.
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 1 350 000.00 EUR
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)90510000 Élimination et traitement des ordures
II.2.4)Description des prestations: