Fournitures - 185591-2023
Bulgarie-Sofia: Équipements médicaux
2023/S 062-185591
Rectificatif
Avis d'information complémentaire ou avis rectificatif
Fournitures
(Supplément au Journal officiel de l'Union européenne, 2023/S 050-145651)
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
„Доставка, въвеждане в експлоатация, обучение за работа и гаранционно обслужване на ехографи за нуждите на УМБАЛ „Проф. д-р Александър Чирков“ ЕАД по четири обособени позиции“
II.1.2)Code CPV principal
33100000 Équipements médicaux
II.1.4)Description succincte:
Предметът на обществената поръчка: „Доставка, въвеждане в експлоатация, обучение за работа и гаранционно обслужване на ехографи за нуждите на УМБАЛ „Проф. д-р Александър Чирков“ ЕАД по четири обособени позиции“, се отнася за:
Обособена позиция № 1 – Премиум клас ехограф за педиатрични кардиологични изследвания.
Обособена позиция № 2 – Премиум клас ехограф за кардиологични изследвания в ангиографска зала.
Обособена позиция № 3 – Премиум клас ехограф за кардиологични изследвания.
Обособена позиция № 4 – Премиум клас ехограф за сърдечно съдови изследвания.
Поръчката включва доставка след заявка (възлагателно писмо) на възложителя на мед. апаратура описана в техническата спецификация на поръчката, включително: монтаж, въвеждане в експлоатация, настройка, обучение на персонала и осигуряване на сервизно обслужване съгласно гаранционния срок, който не може да е по-малък от 24 месеца, считано от датата на протокола с който се констатира, че е въведен в експлоатация при Възложителя.