II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Leasing van dienstvoertuigen voor de interventiedienst van de politiezone Zennevallei
Numéro de référence: 2023-5905-003
II.1.2)Code CPV principal34114200 Voitures de police
II.1.4)Description succincte:
Leasing van verschillende voertuigen voorzien van politionele uitrusting bestemd voor de dienst interventie.De opdracht is onderverdeeld in 3 percelen: 4 voertuigen type combi, 4 voertuigen type XXX, 2 voertuigen voor gebruik door de hondengeleiders.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour tous les lots
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
perceel 1: leasing van 4 voertuigen type combi
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)34114200 Voitures de police
II.2.4)Description des prestations:
Leasing van 4 voertuigen type combi bestemd voor de dienst interventie van de PZ ZENENVALLEI. Het leasingcontract zal afgesloten worden voor een termijn van 48 maanden en een voorzien kilometerstand van 200.000 km per voertuig. In functie van aflopende leasingcontracten wordt de voorzien aanvangstermijn vastgelegd op november 2025 voor deze 4 voertuigen.
perceel 2: leasing van 4 voertuigen type XXX
Lot nº: 2
Leasing van 4 voertuigen type XXX bestemd voor de dienst interventie van de PZ ZENENVALLEI. Het leasingcontract zal afgesloten worden voor een termijn van 48 maanden en een voorzien kilometerstand van 200.000 km per voertuig. In functie van aflopende leasingcontracten wordt de voorzien aanvangstermijn vastgelegd op februari 2025 voor 3 voertuigen, het vierde voertuig zal geleverd worden eind november 2025.
perceel3: leasing van 2 voertuigen voor de hondengeleiders
Lot nº: 3
Leasing van 2 voertuigen voor de hondengeleiders van de PZ ZENENVALLEI. Het leasingcontract zal afgesloten worden voor een termijn van 48 maanden en een voorzien kilometerstand van 200.000 km per voertuig. In functie van aflopende leasingcontracten wordt de voorzien aanvangstermijn vastgelegd op eind 2023 voor deze 4 voertuigen.