Avis d'information complémentaire ou avis rectificatif
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
„Usługa przeglądów i serwisu technicznego akceleratorów TrueBeam Varian Medical Systems oraz systemu Aria i systemu Eclipse”
Numéro de référence: ZP/10/ZCO/2023
II.1.2)Code CPV principal50421000 Services de réparation et d'entretien de matériel médical
II.1.4)Description succincte:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi przeglądów i serwisu technicznego akceleratorów TrueBeam Varian Medical Systems oraz systemu Aria i systemu Eclipse” zainstalowanych w Zagłębiowskim Centrum Onkologii Szpital Specjalistycznego im. Sz. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej.
Pakiet 1. Akcelerator TrueBeam sn: H191592
Pakiet 2. Akcelerator TrueBeam sn: H193785
Pakiet 3. System Aria oraz system Eclipse