II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Dostawy wyrobów medycznych do embolizacji
Numéro de référence: EZ/077/411-07/23
II.1.2)Code CPV principal33124210 Matériels de radiodiagnostic - PA02
II.1.4)Description succincte:
Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp.Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych do embolizacji według części: Zadanie 1 - Zadanie 32.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) oraz we wzorach umów (załącznik nr 3, Załącznik nr 3a, Załącznik nr 3b do SWZ) stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji zamówienia publicznego zawierają wzory umów, stanowiące integralną część SWZ. Szacunkowa całkowita wartość zamówienia dla niniejszego postępowania wykazana w poz. II.2.5) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 8656810,00 pln i"prawa opcji" 5194086,00 pln.
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 9 522 491.00 PLN
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour tous les lots
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Zadanie 1 Spirale embolizacyjne platynowe odczepiane elektromechanicznie z systemem dostarczającym i systemem odczepiania
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33124210 Matériels de radiodiagnostic
II.2.4)Description des prestations:
Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych do embolizacji - Spirale embolizacyjne platynowe odczepiane elektromechanicznie z systemem dostarczającym i systemem odczepiania . Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 1 (5 pozycji). Wykonawca zdeponuje w siedzibie Zamawiającego wybrane wyroby, wskazane w„Formularzu cenowym" w formie depozytu.
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 2053000,00 pln i "prawa opcji" 1231800,00 pln.
ZADANIE 2 Stent wewnątrzczaszkowy z systemem dostarczania
Lot nº: 2
Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych do embolizacji - Stent wewnątrzczaszkowy z systemem dostarczania . Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 2 (3 pozycje). Wykonawca zdeponuje w siedzibie Zamawiającego wybrane wyroby, wskazane w„Formularzu cenowym" w formie depozytu.
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 286000,00 pln i "prawa opcji" 171600,00 pln.
ZADANIE 3 Balonowy cewnik okluzyjny z elementami dostawczymi
Lot nº: 3
Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych do embolizacji - Balonowy cewnik okluzyjny z elementami dostawczymi. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 3 (2 pozycje). Wykonawca zdeponuje w siedzibie Zamawiającego wybrane wyroby, wskazane w„Formularzu cenowym" w formie depozytu.
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 40000,00 pln i "prawa opcji" 24000,00 pln.
ZADANIE 4 Cewnik prowadzący ze zwiększonym podparciem do zabiegów neuroradiologicznych
Lot nº: 4
Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych do embolizacji - Cewnik prowadzący ze zwiększonym podparciem do zabiegów neuroradiologicznych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 4 (1 pozycja).
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 390000,00 pln i "prawa opcji" 234000,00 pln.
ZADANIE 5 Mikroprowadnik do zabiegów neuroradiologicznych z podparciem
Lot nº: 5
Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych do embolizacji - Mikroprowadnik do zabiegów neuroradiologicznych z podparciem. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 5 (1 pozycja).
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 130000,00 pln i "prawa opcji" 78000,00 pln.
ZADANIE 6 Balony do remodelingu
Lot nº: 6
Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych do embolizacji - Balony do remodelingu. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 6 (3 pozycje). Wykonawca zdeponuje w siedzibie Zamawiającego wybrane wyroby, wskazane w„Formularzu cenowym" w formie depozytu.
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 57000,00 pln i "prawa opcji" 34200,00 pln.
ZADANIE 7 Urządzenie do rekonstrukcji światła naczynia z tętniakiem z systemem dostawczym
Lot nº: 7
Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych do embolizacji - Urządzenie do rekonstrukcji światła naczynia z tętniakiem z systemem dostawczym. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 7 (3 pozycje). Wykonawca zdeponuje w siedzibie Zamawiającego wybrane wyroby, wskazane w„Formularzu cenowym" w formie depozytu.
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 1905000,00 pln i "prawa opcji" 1143000,00 pln.
ZADANIE 8 Materiał embolizacyjny do embolizacji malformacji tętniczo-żylnych na zasadzie wytrącania (precypitacji) materiału embolizacyjnego z roztworu z systemem dostawczym
Lot nº: 8
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33124210 Matériels de radiodiagnostic - PA02
Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych do embolizacji - Materiał embolizacyjny do embolizacji malformacji tętniczo-żylnych na zasadzie wytrącania (precypitacji) materiału embolizacyjnego z roztworu z systemem dostawczym. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 8 (5 pozycji). Wykonawca wydzierżawi Zamawiającemu urządzenie wskazane w „Formularzu cenowym”, o ile jest ono niezbędne.
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 217980,00 pln i "prawa opcji" 130788,00 pln.
ZADANIE 9 Spirale embolizacyjne odczepiane mechanicznie z systemem dostawczym
Lot nº: 9
Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych do embolizacji - Spirale embolizacyjne odczepiane mechanicznie z systemem dostawczym. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 9 (4 pozycje). Wykonawca zdeponuje w siedzibie Zamawiającego wybrane wyroby, wskazane w„Formularzu cenowym" w formie depozytu
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 627500,00 pln i "prawa opcji" 376500,00 pln.
ZADANIE 10 Pętla do usuwania ciał obcych ze światła tętnic
Lot nº: 10
Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych do embolizacji - Pętla do usuwania ciał obcych ze światła tętnic . Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 10 (1 pozycja).
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 6800,00 pln i "prawa opcji" 4080,00 pln.
ZADANIE 11 Prowadniki hydrofilne
Lot nº: 11
Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych do embolizacji - Prowadniki hydrofilne. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 11 (1 pozycja).
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 144000,00 pln i "prawa opcji" 86400,00 pln.
ZADANIE 12 Płynny materiał embolizacyjny do embolizacji malformacji z systemem dostawczym
Lot nº: 12
Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych do embolizacji - Płynny materiał embolizacyjny do embolizacji malformacji z systemem dostawczym. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 12 (3 pozycje). Wykonawca wydzierżawi Zamawiającemu urządzenie wskazane w „Formularzu cenowym” o ile jest ono niezbędne.
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 44400,00 pln i "prawa opcji" 26640,00 pln.
ZADANIE 13 Introduktory długie do tętnic szyjnych bez zastawki hemostatycznej do cewnikowania naczyń
Lot nº: 13
Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych do embolizacji - Introduktory długie do tęnic szyjnych bez zastawki hemostatycznej do cewnikowania naczyń. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 13 (1 pozycja).
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 14000,00 pln i "prawa opcji" 8400,00 pln.
ZADANIE 14 Introduktory długie do tętnic szyjnych z zastawką hemostatyczną do cewnikowania naczyń
Lot nº: 14
Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych do embolizacji - Introduktory długie do tętnic szyjnych z zastawką hemostatyczną do cewnikowania naczyń . Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 14 (1 pozycja).
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 102000,00 pln i "prawa opcji" 61200,00 pln.
ZADANIE 15 Urządzenia do przezskórnego zamykania otworów w tętnicy po jej nakłuciu i cewnikowaniu
Lot nº: 15
Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych do embolizacji - Urządzenia do przezskórnego zamykania otworów w tętnicy po jej nakłuciu i cewnikowaniu . Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 15 (1 pozycja).
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 160000,00 pln i "prawa opcji" 96000,00 pln.
ZADANIE 16 Urządzenie do automatycznego przezskórnego zakładania szwu chirurgicznego naczyniowego do zamykania otworów w tętnicy po jej nakłuciu i cewnikowaniu
Lot nº: 16
Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych do embolizacji - Urządzenie do automatycznego przezskórnego zakładania szwu chirurgicznego naczyniowego do zamykania otworów w tętnicy po jej nakłuciu i cewnikowaniu . Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 16 (1 pozycja). Szacunkowa wartość niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 68400,00 pln i "prawa opcji" 41040,00 pln.
ZADANIE 17 Dren wysokociśnieniowy do strzykawki automatycznej
Lot nº: 17
Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych do embolizacji - Dren wysokociśnieniowy do strzykawki automatycznej . Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 17 (1 pozycja).
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 16400,00 pln i "prawa opcji" 9840,00 pln.
ZADANIE 18 Wężyki (dreny) łącznikowe
Lot nº: 18
Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych do embolizacji - Wężyki (dreny) łącznikowe. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 18 (1 pozycja).
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 3600,00 pln i "prawa opcji" 2160,00 pln.
ZADANIE 19 Mikroprowadnik do zabiegów neuroradiologicznych 0,010”
Lot nº: 19
Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych do embolizacji - Mikroprowadnik do zabiegów neuroradiologicznych 0,010”. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 19 (1 pozycja).
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 16000,00 pln i "prawa opcji" 9600,00 pln.
ZADANIE 20 Klej cyjanoakrylowy do embolizacji malformacji i guzów
Lot nº: 20
Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych do embolizacji - Klej cyjanoakrylowy do embolizacji malformacji i guzów. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 20 (1 pozycja).
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 21000,00 pln i "prawa opcji" 12600,00 pln.
ZADANIE 21 Zastawka hemostatyczna Y-konektor
Lot nº: 21
Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych do embolizacji - Zastawka hemostatyczna Y-konektor . Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 21 (1 pozycja).
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 18800,00 pln i "prawa opcji" 11280,00 pln.
ZADANIE 22 Zastawka hemostatyczna Y-konektor typu Easy Catch
Lot nº: 22
Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych do embolizacji - Zastawka hemostatyczna Y-konektor typu Easy Catch . Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 22 (1 pozycja).
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 1800,00 pln i "prawa opcji" 1080,00 pln.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 23
Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych do embolizacji - Torkery. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 23 (1 pozycja).
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 240,00 pln i "prawa opcji" 144,00 pln.
ZADANIE 24 Introduktory z zastawką hemostatyczną do cewnikowania naczyń
Lot nº: 24
Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych do embolizacji - Introduktory z zastawką hemostatyczną do cewnikowania naczyń. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 24 (1 pozycja).
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 25200,00 pln i "prawa opcji" 15120,00 pln.
ZADANIE 25 Cewnik prowadzący do zabiegów neuroradiologicznych
Lot nº: 25
Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych do embolizacji - Cewnik prowadzący do zabiegów neuroradiologicznych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 25 (1 pozycja).
ZADANIE 26 Stent do angioplastyki tetnic szyjnych
Lot nº: 26
Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych do embolizacji - Stent do angioplastyki tetnic szyjnych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 26 (1 pozycja).
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 210000,00 pln i "prawa opcji" 126000,00 pln.
ZADANIE 27 System protekcji dystalnej do angioplastyki tetnic szyjnych
Lot nº: 27
Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych do embolizacji - System protekcji dystalnej do angioplastyki tetnic szyjnych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 27 (1 pozycja).
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 369600,00 pln i "prawa opcji" 221760,00 pln.
ZADANIE 28 Stent dwuwarstwowy do angioplastyki tetnic szyjnych
Lot nº: 28
Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych do embolizacji - Stent dwuwarstwowy do angioplastyki tetnic szyjnych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 28 (1 pozycja).
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 172800,00 pln i "prawa opcji" 103680,00 pln.
ZADANIE 29 Cewnik balonowy do angioplastyki tetnic szyjnych
Lot nº: 29
Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych do embolizacji - Cewnik balonowy do angioplastyki tetnic szyjnych. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 29 (1 pozycja).
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 94080,00 pln i "prawa opcji" 56448,00 pln.
ZADANIE 30 Pakiet do leczenia ostrego udaru mózgu: Trombektom z systemem dostawczym i systemem tromboaspiracji
Lot nº: 30
Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych do embolizacji - Pakiet do leczenia ostrego udaru mózgu: Trombektom z systemem dostawczym i systemem tromboaspiracji. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 30 (9 pozycji).
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 1365600,00 pln i "prawa opcji" 819360,00 pln.
ZADANIE 31 Kompres uciskowy UFO
Lot nº: 31
Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych do embolizacji - Kompres uciskowy UFO. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 31 (1 pozycja).
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 7200,00 pln i "prawa opcji" 4320,00 pln.
ZADANIE 32 Cewniki diagnostyczne
Lot nº: 32
Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych do embolizacji - Cewniki diagnostyczne. Ww. część przedmiotu zamówienia została wykazana i opisana w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia - Część nr 32 (1 pozycja).
Szacunkowa wartość zamówienia dla niniejszego Zadania wykazana w poz. II.2.6) stanowi sumę wartości szacunkowych: zamówienia podstawowego 67410,00 pln i "prawa opcji" 40446,00 pln.