Marché de travaux - 185702-2023
Submission deadline has been amended by:  258592-2023
Bulgarie-Sofia: Travaux de construction
2023/S 062-185702
Avis de marché
Travaux
Base juridique:
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
„Текущ ремонт на съществуващи детски площадки в СО – Район „Подуяне“, по две обособени позиции
II.1.2)Code CPV principal
45000000 Travaux de construction
II.1.4)Description succincte:
Предметът на поръчката включва СМР за текущ ремонт на детски площадки, възстановяване на детски съоръжения, направа на гумирани настилки и сертифициране на детски площадки.
II.1.5)Valeur totale estimée
Valeur hors TVA: 104 077.98 BGN
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour un seul lot
Nombre maximal de lots pouvant être attribués à un soumissionnaire: 1
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
„Текущ ремонт на съществуваща детска площадка до бл. 40, м. „Хаджи Димитър“
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
II.2.4)Description des prestations:
Предметът на обособената позиция включва СМР за текущ ремонт на детска площадка, находяща се до бл. 40, м. "хаджи Димитър", възстановяване на детските съоръжения, направа на гумирани настилки и сертифициране на детската площадка.
„Текущ ремонт на съществуваща детска площадка до бл. 87, м. „Хаджи Димитър“
Lot nº: 2
Предметът на обособената позиция включва СМР за текущ ремонт на детска площадка, находяща се до бл. 87, м. "Хаджи Димитър", възстановяване на детските съоръжения, направа на гумирани настилки и сертифициране на детската площадка.