Dienstleistungen - 185882-2022
Ungarn-Budapest: Planungsleistungen im Bauwesen
2022/S 070-185882
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
M31 csp és Isaszeg (Gödöllő) tervezés
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR001563142021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
M31 autópálya csomópont és Isaszeg (Gödöllő) között tanulmányterv és az előzetes vizsgálati dokumentáció elkészítése, környezetvédelmi engedély megszerzése, illetve a közlekedésbiztonsági hatásvizsgálat elvégzése.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
71356400 Technische Planungsleistungen
90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
A 310. sz. főút összesen ~6 km hosszú, 2x1 forgalmi sávos, az M31 autópálya csomópont és Isaszeg (Gödöllő) közötti másodrendű főút nyomvonalára vonatkozó tanulmányterv, az előzetes vizsgálati dokumentáció elkészítése, valamint a környezetvédelmi engedély megszerzése. A tervezés során vizsgálandó a szükséges utak, valamint a csomópont fejlesztések szükségessége, melyek eredményeit a tervezés során figyelembe kell venni.
A tervezői vizsgálatnak és a tervezésnek ki kell terjednie a 310. számú főút Mogyoród és Isaszeg közötti szakasz megvalósítása című projekt előkészítésére vonatkozó M3 mogyoródi csomópont - M31 autópálya közötti szakasz végcsomópontjában tervezett M31 autópálya csomópontra történő kikötés lehetőségére, illetve a 3104 Gödöllő-Tura-Hatvan összekötő út valamint 3102 jelű Cinkota-Zsámbok összekötő út és a helyi, városi úthálózatához való csatlakozási lehetőségekre is, valamint az országos közutak kapcsolatának megteremtésére, figyelembe véve az ütemezett megvalósítás lehetőségeit.
Ennek keretében külön egy Gödöllő és Isaszeg irányra kiterjedő komplex forgalmi vizsgálatot is el kell készíteni. Gödöllő városát érintően célforgalmi (rendszám felvételes) vizsgálatot kell lefolytatni minden irányból (Isaszeg-Valkó - 3. számú főút mindkét irány - Veresegyháza)
A tervezés feladat a tanulmányterv helyszínrajzi alaptérképének előállítása, forgalmi vizsgálat elvégzése, kiértékelése, érintettség vizsgálat, környezetvédelmi konfliktustérkép elkészítése, döntéselőkészítő tanulmány, tanulmánytervi nyomvonalváltozatok elkészítése bemutatása, elemzése, zajmérés elvégzése. A közúti biztonsági hatásvizsgálat elkészítése. Előzetes régészeti dokumentáció (ERDI.) és előzetes vizsgálati dokumentáció (EVD) elkészítése, környezetvédelmi hatósági eljárás lefolytatása, környezetvédelmi engedély (EVD jóváhagyó határozat) megszerzése.
A M31 autópálya csomópont és Isaszeg (Gödöllő) közötti másodrendű főút csomópontjainak várható mennyisége 2 db, műtárgyak száma 3 db, előzményes tervek hiányában a várt mennyiségek a tervezési feladat során -nyomvonal kijelölésének megfelelően- módosulhatnak.