Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Contrato marco de servicios para la prestación de asistencia para la aplicación de los sistemas de tarificación y rendimiento de servicios de navegación aérea.
II.1.2)Código CPV principal79000000 Servicios a empresas: legislación, mercadotecnia, asesoría, selección de personal, imprenta y seguridad
II.1.4)Breve descripción:
El objeto del contrato marco consiste en proporcionar a la Comisión, en un plazo breve de tiempo, conocimientos de expertos externos altamente cualificados para apoyar al poder adjudicador en el diseño, la elaboración y la aplicación de políticas, iniciativas y propuestas legislativas en el ámbito de la política del cielo único europeo (sistemas de tarificación y rendimiento para servicios de navegación aérea), así como para apoyar al Organismo de Evaluación del Rendimiento. Las tareas podrán consistir en asistencia técnica, administrativa o económica.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 20 000 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)73200000 Servicios de consultoría en investigación y desarrollo
79330000 Servicios estadísticos
73220000 Servicios de consultoría en desarrollo
79140000 Servicios de asesoría e información jurídica
79419000 Servicios de consultoría en evaluación
II.2.4)Descripción del contrato:
El objeto del contrato marco consiste en proporcionar a la Comisión, en un plazo breve de tiempo, conocimientos de expertos externos altamente cualificados para apoyar al poder adjudicador en el diseño, la elaboración y la aplicación de políticas, iniciativas y propuestas legislativas en el ámbito de la política del cielo único europeo (sistemas de tarificación y rendimiento), así como para apoyar al Organismo de Evaluación del Rendimiento. Las tareas cubiertas por la presente invitación a licitar podrán consistir en asistencia técnica, administrativa o económica en las áreas mencionadas.
A partir del otoño de 2017, tras la celebración de la presente licitación, el licitador adjudicatario prestará apoyo independiente al Organismo de Evaluación del Rendimiento, incluido el apoyo administrativo y de secretaría. Además, el contratista seleccionado prestará servicios adicionales directamente a la Comisión para apoyarla en el seguimiento de las recomendaciones y conclusiones del Organismo de Evaluación del Rendimiento.
Tarea 1: apoyo de expertos cualificados al Organismo de Evaluación del Rendimiento (análisis y redacción de informes).
Tarea 2: apoyo administrativo al Organismo de Evaluación del Rendimiento.
Tarea 3: asistencia de expertos cualificados a la Comisión (seguimiento de las conclusiones y recomendaciones del Organismo de Evaluación del Rendimiento).
Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Teenuste raamleping abi osutamiseks aeronavigatsiooniteenuste tulemuslikkuse kava elluviimisel ja tasusüsteemi kasutuselevõtul
II.1.2)CPV põhikood79000000 Õigus-, turundus-, nõustamis-, värbamis-, trüki- ja turvaalased kommertsteenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Raamlepingu eesmärk on tagada komisjonile lühikese etteteatamisajaga kvalifitseeritud asutusevälised eksperditeadmised, et toetada hankijat ühtse Euroopa taeva poliitika valdkonnas (aeronavigatsiooniteenuste tulemuslikkuse kava elluviimine ja tasusüsteemi kasutuselevõtt) poliitika, algatuste ja seadusandlike ettepanekute kavandamisel, ettevalmistamisel ja elluviimisel ning et toetada tulemuslikkuse hindamise asutust (Performance Review Body (PRB)). Ülesanded võivad koosneda tehnilisest, halduslikust ja/või majanduslikust abist.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 20 000 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)73200000 Uurimis- ja arendustöö nõustamisteenused
79330000 Statistikateenused
73220000 Arendustöö nõustamisteenused
79140000 Õigusabi- ja -teabeteenused
79419000 Hindamise nõustamisteenused
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Raamlepingu eesmärk on tagada komisjonile lühikese etteteatamisajaga kvalifitseeritud asutusevälised eksperditeadmised, et toetada hankijat ühtse Euroopa taeva poliitika valdkonnas (aeronavigatsiooniteenuste tulemuslikkuse kava elluviimine ja tasusüsteemi kasutuselevõtt) poliitika, algatuste ja seadusandlike ettepanekute kavandamisel, ettevalmistamisel ja elluviimisel ning et toetada tulemuslikkuse hindamise asutust (Performance Review Body (PRB)). Selles pakkumiskutses kaetud ülesanded võivad koosneda tehnilisest, halduslikust ja/või majanduslikust abist eespool mainitud valdkondades.
Alates 2017. aasta sügisest (pärast seda pakkumiskutset) pakub edukas töövõtja tulemuslikkuse hindamise asutusele sõltumatut tuge, sh sekretäri- ja haldustuge. Veelgi enam, edukas töövõtja osutab lisateenuseid otse komisjonile, et toetada teda tulemuslikkuse hindamise asutuse soovituste ja tulemustega seotud jätkutegevustes.
1. ülesanne: kvalifitseeritud ekspertide tugi tulemuslikkuse hindamise asutusele (analüüs ja aruannete kirjutamine).
2. ülesanne: haldustugi tulemuslikkuse hindamise asutusele.
3. ülesanne: kvalifitseeritud ekspertide tugi komisjonile (tulemuslikkuse hindamise asutuse soovituste ja tulemustega seotud jätkutegevus).
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Okvirni ugovor o uslugama za pružanje pomoći provedbi sustava performansi i naplate za usluge u zračnoj plovidbi
II.1.2)Glavna CPV oznaka79000000 Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, tiskanje i sigurnost
II.1.4)Kratak opis:
Predmet okvirnog ugovora je pružanje Komisiji, u kratkom roku, visokokvalificirane vanjske stručnosti za podršku javnom naručitelju u osmišljavanju, pripremi i provedbi politika, inicijativa i zakonskih prijedloga u području politike Jedinstvenog europskog neba (sustavi performansi i naplate za usluge u zračnoj plovidbi) te podršku tijelu za reviziju performansi (Performance Review Body – PRB). Zadaci se mogu sastojati od tehničke, administrativne i/ili ekonomske pomoći.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 20 000 000.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a73200000 Usluge savjetovanja na području istraživanja i razvoja
79330000 Statističke usluge
73220000 Usluge savjetovanja na području razvoja
79140000 Usluge pravnog savjetovanja i informiranja
79419000 Usluge savjetovanja na području ocjenjivanja
II.2.4)Opis nabave:
Svrha okvirnog ugovora je pružanje Komisiji, u kratkom roku, visokokvalificirane vanjske stručnosti za podršku javnom naručitelju u osmišljavanju, pripremi i provedbi politika, inicijativa i zakonskih prijedloga u području politike Jedinstvenog europskog neba (sustavi performansi i naplate) te podršku tijelu za reviziju performansi (PRB). Zadaci obuhvaćeni ovim pozivom na nadmetanje mogu se sastojati od tehničke, administrativne i/ili ekonomske pomoći u prethodno navedenim područjima.
Od jeseni 2017., nakon ovog poziva na nadmetanje, uspješni ugovaratelj pružat će nezavisnu podršku PRB-u, uključujući tajničku i administrativnu podršku. Nadalje, uspješni ugovaratelj pružat će dodatne usluge izravno Komisiji za podršku Komisiji u naknadnom praćenju preporuka i rezultata PRB-a.
1. zadatak: kvalificirana stručna podrška PRB-u (izrada analiza i izvješća).
2. zadatak: administrativna podrška PRB-u.
3. zadatak: kvalificirana stručna podrška Komisiji (naknadno praćenje preporuka i rezultata PRB-a).
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Preliminarioji paslaugų pirkimo sutartis dėl pagalbos teikimo įgyvendinant veiklos efektyvumo ir apmokestinimo schemas oro navigacijos paslaugoms.
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas79000000 Verslo paslaugos: teisinės, rinkodaros, konsultavimo, įdarbinimo, spausdinimo ir apsaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Preliminariosios sutarties objektas – suteikti Komisijai per trumpą laiką aukštos kvalifikacijos kompetenciją siekiant remti perkančiąją organizaciją kuriant, rengiant ir įgyvendinant politiką, iniciatyvas ir pasiūlymus dėl teisėkūros procedūra priimamų aktų Bendro Europos dangaus politikos srityje (veiklos efektyvumo ir apmokestinimo schemos oro navigacijos paslaugoms) bei remti veiklos rezultatų apžvalgos įstaigą (Performance Review Body – PRB). Užduotis gali sudaryti techninė, administracinė ir (arba) ekonominė pagalba.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 20 000 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)73200000 Mokslinių tyrimų ir taikomosios veiklos konsultacinės paslaugos
79330000 Statistinės paslaugos
73220000 Taikomosios veiklos konsultacinės paslaugos
79140000 Teisinės konsultavimo ir informacijos paslaugos
79419000 Vertinimo konsultacinės paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Preliminariosios sutarties tikslas – suteikti Komisijai per trumpą laiką aukštos kvalifikacijos kompetenciją siekiant remti perkančiąją organizaciją kuriant, rengiant ir įgyvendinant politiką, iniciatyvas ir pasiūlymus dėl teisėkūros procedūra priimamų aktų Bendro Europos dangaus politikos srityje (veiklos efektyvumo ir apmokestinimo schemos) bei remti veiklos rezultatų apžvalgos įstaigą. Šiame kvietime pateikti pasiūlymus numatytas užduotis gali sudaryti techninė, administracinė ir (arba) ekonominė pagalba minėtose srityse.
Nuo 2017 m. rudens po šio kvietimo pateikti pasiūlymus laimėjęs rangovas teiks nepriklausomą paramą veiklos rezultatų apžvalgos įstaigai, įskaitant sekretorinę ir administracinę paramą. Be to, laimėjęs rangovas teiks papildomas paslaugas tiesiogiai Komisijai, kad ją paremtų stebint veiklos rezultatų apžvalgos įstaigos rekomendacijų ir išvadų pažangą.
1 užduotis: kvalifikuoto eksperto parama veiklos rezultatų apžvalgos įstaigai (analizių ir ataskaitų rašymas).
2 užduotis: administracinė parama veiklos rezultatų apžvalgos įstaigai.
3 užduotis: kvalifikuoto eksperto parama Komisijai (veiklos rezultatų apžvalgos įstaigos rekomendacijų ir išvadų pažangos stebėjimas).