29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
Wystąpiły błędy, które wpływają na sposób wyświetlania ogłoszeń w formie e-formularzy. Staramy się rozwiązać ten problem. Więcej informacji i wskazówek można znaleźć na tej stronie.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Dostawy - 18638-2017
Wyświetl widok skrócony
Polska-Warszawa: Karabiny
2017/S 012-018638
II.1)Opis
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu
Dostawa 5,56 mm karabinów szturmowych wz. 96 Beryl i 5,56 mm karabinków wz.96 Mini Beryl.
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług
Dostawy
Kupno
II.1.4)Krótki opis zamówienia lub zakupu
Dostawa w latach 2017 – 2019:
— 5,56 mm karabinów szturmowych wz. 96 Beryl w ilości 53 492 kpl.;
— 5,56 mm karabinków szturmowych wz. 96 Mini-Beryl w ilości 3 842 kpl.;
II.1.5)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)
35321200 Karabiny
II.2)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)
II.2.1)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)