Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
SMART 2016/0043 – Широколентово покритие в Европа.
Референтен номер: SMART 2016/0043.
II.1.2)Основен CPV код79310000 Услуги по проучване на пазари
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на поръчката е проучване на мониторинга на целите за широколентово покритие на програмата в областта на цифровите технологии, което означава покритие на домакинствата от различни стационарни и безжични широколентови технологии, като се отдели специално внимание на технологиите за достъп от следващо поколение. Данните са представени на ниво ЕС (от географска гледна точка) и на ниво държава-членка с файлове на конкретна държава. Тя предоставя доказателства за оценка на политиката и разработване, което ще се използва от Комисията.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 300 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Основната цел на проучването е да се следи прогреса на разполагането на широколентови мрежи, т.е. да се измери предимно покритието на домакинствата от различни стационарни и безжични широколентови технологии, като се отдели специално внимание на технологиите за достъп от следващо поколение (NGA). Комисията ще публикува резултатите от проучването на отчетното табло на цифровите технологии. Данните, които трябва да бъдат събрани, трябва да се отнасят за средата на годината (2016 през първата година).
Oikeusperusta:
Direktiivi 2014/24/EU
I kohta: Hankintaviranomainen
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
SMART 2016/0043 – laajakaistan kattavuus Euroopassa
Viitenumero: SMART 2016/0043.
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi79310000 Markkinatutkimuspalvelut
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Sopimuksen kohteena on tutkimus, jolla seurataan digitaalistrategian laajakaistan kattavuutta koskevia tavoitteita. Tällä tarkoitetaan erilaisten kiinteiden ja langattomien laajakaistateknologioiden kattavuutta kotitalouksissa, ja painopisteenä ovat seuraavan sukupolven liityntäteknologiat. Tiedot esitetään EU:n tasolla (maantieteellisesti) ja jäsenvaltioiden tasolla erityisten maakohtaisten tiedostojen avulla. Tutkimuksen avulla toimitetaan näyttöä politiikkojen arviointia ja kehittämistä varten komission käyttöön.
II.1.5)Arvioitu kokonaisarvoArvo ilman alv:tä: 300 000.00 EUR
II.1.6)Osia koskevat tiedotTämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.4)Kuvaus hankinnasta:
Tutkimuksen päätavoitteena on laajakaistaverkkojen käyttöönoton edistymisen seuraaminen eli ensisijaisesti erilaisten kiinteiden ja langattomien laajakaistateknologioiden kotitalouksia koskevan kattavuuden mittaaminen siten, että erityispainopisteenä ovat seuraavan sukupolven liityntäteknologiat (next generation access – NGA). Komissio julkaisee tutkimuksen tulokset digitaalisessa tulostaulussa. Kerättävien tietojen on viitattava vuoden puoliväliin (vuosi 2016 ensimmäisenä vuonna).
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
SMART 2016/0043 – Plačiajuosčio tinklo aprėptis Europoje.
Nuorodos numeris: SMART 2016/0043.
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas79310000 Rinkos tyrimų paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Sutarties objektas – tyrimas, kuriuo stebimi plačiajuosčio tinklo aprėpties uždaviniai, numatyti skaitmeninėje darbotvarkėje, o tai reiškia namų ūkių skirtingų stacionarių ir belaidžių plačiajuosčių tinklų technologijų aprėptį, ypatingą dėmesį skiriant naujos kartos prieigos technologijoms. Duomenys yra pristatomi ES lygmeniu (geografiškai) ir valstybių narių lygmeniu specialiomis šalies bylomis. Juose pateikiami politikos vertinimo ir vystymosi įrodymai, kuriuos naudos Komisija.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 300 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Pagrindinis tyrimo uždavinys – stebėti plačiajuosčių tinklų diegimo pažangą, t. y. įvertinti namų ūkio skirtingų stacionarių ir belaidžių plačiajuosčių tinklų technologijų aprėptį, ypatingą dėmesį skiriant naujos kartos prieigos (NKP) technologijoms. Komisija tyrimo rezultatus paskelbs skaitmeninėje rezultatų suvestinėje. Duomenys, kurie bus renkami, turėtų būti susiję su metų viduriu (2016 m. pirmaisiais metais).
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
SMART 2016/0043 – platjoslas aptvērums Eiropā.
Atsauces numurs: SMART 2016/0043.
II.1.2)Galvenās CPV kods79310000 Tirgus izpētes pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Šā līguma priekšmets ir pārskata pētījums par digitalizācijas programmā noteiktajiem platjoslas aptvēruma mērķiem, t. i., mājsaimniecību aptvērumu saistībā ar dažādām fiksētajām un bezvadu platjoslas tehnoloģijām un īpaši saistībā ar nākamās paaudzes piekļuves tehnoloģijām. Dati jāapkopo ES līmenī (ģeogrāfiski) un dalībvalstu līmenī, izveidojot katras valsts datni. Tiem jānodrošina politikas izvērtēšanai un izstrādei noderīgi pierādījumi, ko izmantos Komisija.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 300 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Pētījuma galvenais mērķis ir pārraudzīt platjoslas tīklu izvēršanas progresu, t. i., primāri noteikt mājsaimniecību aptvērumu saistībā ar dažādām fiksētajām un bezvadu platjoslas tehnoloģijām, īpaši pievēršoties nākamās paaudzes piekļuves (next generation access – NGA) tehnoloģijām. Pētījuma rezultātus Komisija publicēs digitalizācijas progresa pārskatā. Savācamajiem datiem jāattiecas uz gada vidu (pirmajā gadā – uz 2016. gada vidu).