Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu Gminy Głuchołazy z nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości niezamieszkałych będących własnością Gminy Głuchołazy
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP.271.1.11.2022.JSz
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z terenu Gminy Głuchołazy pochodzących z nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości niezamieszkałych będących własnością Gminy Głuchołazy wraz z wyposażeniem tych nieruchomości w pojemniki/kontenery lub/i worki do gromadzenia odpadów komunalnych. Organizacja i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (zwanego PSZOK) oraz zagospodarowanie zebranych od mieszkańców Gminy Głuchołazy w ramach PSZOK odpadów komunalnych. Wyposażanie Punktu Obsługi Klienta (POK) w niezbędne worki i kolorowe ulotki z harmonogramem odbioru odpadów komunalnych.Szacunkowa ilość odpadów komunalnych jaka może zostać zebrana z terenu Gminy Głuchołazy w trakcie 12 miesięcy realizacji umowy wynosi 8000 Mg.
Przedmiot zamówienia opisany jest szczegółowo w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).