II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Keretmegállapodás kommunikáció
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR001175462019
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Keretmegállapodás a Nemzeti Kommunikációs Hivatalról és a kormányzati kommunikációs beszerzések központosított közbeszerzési rendszeréről szóló 247/2014. (X. 1.) Korm. rendelet hatálya alá tartozó vagy ahhoz önként csatlakozó szervezetek számára, a rendeletben szabályozott kommunikációs tárgyú feladatokhoz kapcsolódó szolgáltatások ellátására.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
NKFIH – komplex kommunikáció
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79311200 Durchführung von Umfragen
79342200 Reklamedienste
79416000 Öffentlichkeitsarbeit
79821000 Fertigstellung im Bereich Druck
79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
92112000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Film- und Videofilmherstellung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs feladatok ellátása a Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivatal részére”
A Műszaki Leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 63 000 000 HUF, azaz nettó Hatvanhárommillió forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3. pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 18 900 000 HUF, azaz nettó Tizennyolcmillió-kilencszázezer forint opció.
DRV – kommunikációs tevékenység
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79342200 Reklamedienste
A beszerzés tárgyának meghatározása: „A Dunántúli Regionális Vízmű Zrt. kommunikációs tevékenységéhez kapcsolódó ügynökségi és gyártási feladatok ellátása”
A Műszaki Leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 40 000 000 HUF + áfa, azaz nettó Negyvenmillió forint keretösszeg kimerüléséig.
Az NKOH a részajánlattétel lehetőségét nem biztosítja, mert nem tartja gazdaságilag ésszerűnek részajánlattétel biztosítását.
EXIM – kommunikáció, rendezvényszervezés
Los-Nr.: 3
79952000 Event-Organisation
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Az EXIM 2020. évi tevékenységéhez kapcsolódó kommunikációs és rendezvényszervezési szolgáltatások ellátása”
A Műszaki Leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 388 000 000 HUF + áfa, azaz Háromszáznyolcvannyolcmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 10 %-a, azaz 38 800 000 HUF + áfa, azaz Harmincnyolcmillió-nyolcszázezer forint + általános forgalmi adó forint opció.
MDDÜ – kommunikáció, rendezvényszervezés
Los-Nr.: 4
A beszerzés tárgyának meghatározása: „A Magyar Divat & Design Ügynökség Nonprofit Zrt. külföldi és belföldi tevékenységéhez kapcsolódó komplex kommunikációs és rendezvényszervezési feladatok ellátása”
A Műszaki Leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 716 990 000 HUF + áfa, azaz nettó hétszáztizenhatmillió-kilencszázkilencvenezer forint plusz áfa keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3. pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, azaz 215 097 000 HUF + áfa, azaz kétszáztizenötmillió-kilencvenhétezer forint opció.
HIPA – komplex kommunikáció
Los-Nr.: 5
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a HIPA Nemzeti Befektetési Ügynökség Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság részére”
A Műszaki Leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 205 804 000 HUF azaz nettó Kettőszázötmillió-nyolcszáznégyezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3. pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 61 741 200 HUF, azaz nettó hatvanegymillió-hétszáznegyvenegyezer-kétszáz forint opció.
Cirkusz – Médiaügynökségi és gyártási feladatok
Los-Nr.: 6
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Médiaügynökségi és kapcsolódó gyártási feladatok ellátása a Nemzeti Artista Előadó és Cirkuszművészeti Központ Nonprofit Kft. számára”
A Műszaki Leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 76 420 000 HUF + áfa, azaz Hetvenhatmillió-négyszázhúszezer forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3. pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 22 926 000 HUF + áfa, azaz Húszonkettőmillió-kilencszázhuszonhatezer forint opció.
Garantiqua – kommunikációs feladatok
Los-Nr.: 7
A beszerzés tárgyának meghatározása: „A Garantiqa Hitelgarancia Zrt. 2020. évi tevékenységéhez kapcsolódó komplex kommunikációs feladatok ellátása”
A Műszaki Leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 74 500 000 HUF, azaz nettó hetvennégymillió-ötszázezer forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3. pontjával összhangban a nettó keretösszeg 5 %-a, nettó 3 725 000 HUF, azaz nettó hárommillió-hétszázhuszonötezer forint opció.
II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Hivatkozási szám: EKR001175462019
II.1.2)Fő CPV-kód79000000 Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: igen
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)79311200 Közvélemény-kutatás elvégzésével kapcsolatos szolgáltatások
79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
79416000 Public relations szolgáltatások
79821000 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások
79822500 Grafikai tervezési szolgáltatások
92112000 Mozifilm- és videofilmgyártással kapcsolatos szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Rész száma: 2
II.2.2)További CPV-kód(ok)79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
Rész száma: 3
79952000 Rendezvényszervezési szolgáltatások
Rész száma: 4
Rész száma: 5
Rész száma: 6
Rész száma: 7