Uredba (EU, Euratom) br. 2018/1046
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Nabava stručnosti korisnika zračnog prostora za program digitalnog europskog neba
Referentni broj: S3JU/LC/013-CFT
II.1.2)Glavna CPV oznaka73000000 Usluge na području istraživanja i razvoja i s tim povezane usluge savjetovanja
II.1.4)Kratak opis:
Pružanje podrške korisnicima civilnog zračnog prostora u ostvarivanju ciljeva digitalnog europskog neba pružanjem savjetodavnih usluga.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 1 600 000.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za samo jednu grupu
Najveći broj grupa koje se mogu dodijeliti jednom ponuditelju: 1
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
Globalne i regionalne zrakoplovne operacije usmjerene na zrakoplovno poslovanje između Europe i drugih regija u okviru Međunarodne organizacije civilnog zrakoplovstva (ICAO) i unutar europskih regionalnih zrakoplovnih operacija
Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a60400000 Usluge zračnog prijevoza
II.2.4)Opis nabave:
Pružanje podrške od strane korisnika civilnog zračnog prostora u globalnim i regionalnim zrakoplovnim operacijama usmjerenim na zrakoplovno poslovanje između Europe i drugih regija u okviru Međunarodne organizacije civilnog zrakoplovstva (ICAO) i unutar europskih regionalnih zrakoplovnih operacija.
Poslovne zrakoplovne operacije
Grupa br.: 2
Pružanje podrške od strane korisnika civilnog zračnog prostora u poslovnim zrakoplovnim operacijama.
Opće zrakoplovne operacije i operacije rotokoptera
Grupa br.: 3
Pružanje podrške od strane korisnika civilnog zračnog prostora u općim zrakoplovnim operacijama i operacijama rotokoptera.
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Verlening van deskundigheid inzake luchtruimgebruikers aan het programma voor het digitale Europese luchtruim
Referentienummer: S3JU/LC/013-CFT
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
II.1.4)Korte beschrijving:
Verlening van bijstand aan civiele luchtruimgebruikers bij de verwezenlijking van de doelstellingen van het digitale Europese luchtruim door de verlening van adviesdiensten.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 1 600 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor één perceel
Maximumaantal percelen dat aan één inschrijver mag worden gegund: 1
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Mondiale en regionale luchtvaartactiviteiten gericht op luchtvaartactiviteiten tussen Europa en andere ICAO-regio's en intra-Europese regionale luchtvaartactiviteiten
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)60400000 Luchtvervoer
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Verlening van ondersteuning door civiele luchtruimgebruikers bij mondiale en regionale luchtvaartactiviteiten, met de nadruk op luchtvaartactiviteiten tussen Europa en andere ICAO-regio's en intra-Europese regionale luchtvaartactiviteiten.
Zakelijke luchtvaartactiviteiten
Perceel nr.: 2
Verlening van ondersteuning door civiele luchtruimgebruikers bij zakelijke luchtvaartactiviteiten.
Algemene luchtvaart- en hefschroefvliegtuigactiviteiten
Perceel nr.: 3
Verlening van ondersteuning door civiele luchtruimgebruikers bij algemene luchtvaart- en hefschroefvliegtuigactiviteiten.
Regulamentul (UE, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Furnizarea de expertiză de la utilizatorii spațiului aerian pentru programul privind cerul digital european
Număr de referinţă: S3JU/LC/013-CFT
II.1.2)Cod CPV principal73000000 Servicii de cercetare şi de dezvoltare şi servicii conexe de consultanţă
II.1.4)Descriere succintă:
Furnizarea de sprijin de către utilizatorii spațiului aerian civil („UA”) în realizarea obiectivelor Cerului digital european prin furnizarea de servicii de consiliere.
II.1.5)Valoarea totală estimatăValoare fără TVA: 1 600 000.00 EUR
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: da
Pot fi depuse oferte pentru un singur lot
Numărul maxim de loturi care pot fi atribuite unui singur ofertant: 1
II.2)Descriere
II.2.1)Titlu:
Operațiuni aeriene globale și regionale, axate pe operațiuni aeriene între Europa și alte regiuni OACI și operațiuni aeriene regionale intra-europene
Lot nr.: 1
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)60400000 Servicii de transport aerian
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Furnizarea de asistență de către utilizatorii spațiului aerian civil („UA”) în cadrul operațiunilor aeriene globale și regionale, cu accent pe operațiunile aeriene dintre Europa și alte regiuni OACI și pe operațiunile aeriene regionale intra-europene.
Operațiuni de aviație comercială
Lot nr.: 2
Furnizarea de sprijin de către utilizatorii spațiului aerian civil („UA”) în cadrul operațiunilor de aviație comercială.
Operațiuni de aviație generală și de giravion
Lot nr.: 3
Furnizarea de sprijin de către utilizatorii spațiului aerian civil („UA”) în operațiunile de aviație generală și de giravion.