II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Keretmegállapodás 247/2014. (X.1.) Korm. rendelet hatálya alá tartozó vagy ahhoz önként csatlakozó szervezetek számára.
II.1.2)Fő CPV-kód79000000 Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
II.1.4)Rövid meghatározás:
Keretmegállapodás a Nemzeti Kommunikációs Hivatalról és a kormányzati kommunikációs beszerzések központosított közbeszerzési rendszeréről szóló 247/2014. (X.1.) Korm. rendelet hatálya alá tartozó vagy ahhoz önként csatlakozó szervezetek számára, a rendeletben szabályozott kommunikációs tárgyú feladatokhoz kapcsolódó szolgáltatások ellátására.
A keretmegállapodás alapján 2016/4. és 2017/1. negyedévben lebonyolított versenyújranyitásos eljárások.
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: igen
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Médiatervezés és -vásárlás, médiamonitoring, valamint közvélemény-kutatások lefolytatása az MVM Paks II. Zrt. részére
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)79000000 Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
79822500 Grafikai tervezési szolgáltatások
79311200 Közvélemény-kutatás elvégzésével kapcsolatos szolgáltatások
79416000 Public relations szolgáltatások
92112000 Mozifilm- és videofilmgyártással kapcsolatos szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Médiatervezés és -vásárlás, médiamonitoring, valamint közvélemény-kutatások lefolytatása az MVM Paks II. Zrt. Részére
Mennyisége: A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 138 400 000,- Ft, azaz nettó százharmincnyolcmillió-négyszázezer forint keretösszeg (továbbiakban: Keretösszeg) kimerüléséig.
A Megrendelő mindösszesen a Keretösszeg 70 %-át, azaz nettó 96 880 000,- Ft-ot, azaz nettó kilencvenhatmillió-nyolcszáznyolcvannyolcezer forintot köteles teljes egészében kimeríteni, egyedi megrendeléseket kibocsátani.
A Megrendelő a nettó 96 880 000,- Ft kimerülését követően – a Vállalkozóhoz intézett egyoldalú nyilatkozattal – a keretszerződés hatálya alatt a Keretösszeg fennmaradó részére, azaz 41 520 000,- + ÁFA, azaz negyvenegymillió-ötszázhúszezer általános forgalmi adó összeg erejéig egyedi megrendelésekre jogosult (opciós lehetőség). A Megrendelő nem köteles az opciós lehetőséget teljes egészében kimeríteni.
*A II.2.5 ponthoz kapcsolódóan:
1. Szakemberek óradíjai vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 4
2. Grafikai tervezés vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 5
14. Gyártás (rádió) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 2
15. Gyártás (filmek) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 4
18. Integrált reklámügynöki szolgáltatások vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 13
20. Kutatási feladatok vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 11
21. PR ügynöki szolgáltatás vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 11.
Közterületi reklám – Nemzeti Színház
Rész száma: 2
79821000 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások
Mennyisége: A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 10 000 000,- Ft, azaz nettó tízmillió forint keretösszeg kimerüléséig.
1. Szakemberek óradíjai vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 10
17. Gyártás (nyomdai szolgáltatások) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 40.
„Márkafejlesztési és reklámügynökségi feladatok ellátása” – Magyar Turisztikai Ügynökség
Rész száma: 3
Mennyisége: Kommunikációs feladatok elvégzése a műszaki leírásban foglaltak szerint legfeljebb a nettó 200 000 000,- Ft, azaz Kettőszázmillió forintos keretösszeg kimerüléséig.
1. Szakemberek óradíjai vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 7
2. Grafikai tervezés vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 8
13. Gyártás (fotózás) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 3
14. Gyártás (rádió) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 8
15. Gyártás (filmek) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 16
16. Gyártás (utazás és szállítás) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 1
18. Integrált reklámügynöki szolgáltatások vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 22
19. Integrált reklámügynöki tevékenység (on-line kommunikáció) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 7
21. PR ügynöki szolgáltatás vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 12
22. Stratégiai tervezés és tanácsadás vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 16.
Nemzetközi médiaügynökségi feladatok ellátása a HungaroControl Zrt. számára
Rész száma: 4
Mennyisége: A meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése a műszaki leírásban foglaltak szerint legfeljebb a nettó 45 000 000,- Ft, azaz nettó negyvenötmillió forint keretösszeg, opció alkalmazása esetén nettó 25 000 000,- Ft, azaz nettó huszonötmillió forint összeggel növelt összeg (opciós keretösszeg) kimerüléséig.
1. Szakemberek óradíjai vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 15
18. Integrált reklámügynöki szolgáltatások vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 15
19. Integrált reklámügynöki tevékenység (on-line kommunikáció) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 10
21. PR ügynöki szolgáltatás vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 5.
Kincsem 2017; Kincsem+Tuti 2017
Rész száma: 5
79952000 Rendezvényszervezési szolgáltatások
1. rész Mennyisége: A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 420 000 000,- Ft, azaz nettó négyszázhúszmillió forint keretösszeg kimerüléséig.
2.rész Mennyisége: A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 170 000 000,- Ft, azaz nettó százhetvenmillió forint keretösszeg kimerüléséig.
1. Szakemberek óradíjai vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 18
2. Grafikai tervezés vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 23
3. Gyártás (dekorációs és marketing eszközök) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 9
4. Gyártás (reklámajándékok – irodaszer) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 1
5. Gyártás (reklámajándékok – technológia) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 1
6. Gyártás (reklámajándékok – utazás) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 1
7. Gyártás (reklámajándékok – otthon) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 1
8. Gyártás (reklámajándékok – szabadidő) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 1
9. Gyártás (reklámajándékok – egészség) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 1
10. Gyártás (reklámajándékok – játékok) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 1
11. Gyártás (reklámajándékok – szerszámok) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 1
12. Gyártás (reklámajándékok – ruházat) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 1
13. Gyártás (fotózás) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 9
14. Gyártás (rádió) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 11
16. Gyártás (utazás és szállítás) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 9
17. Gyártás (nyomdai szolgáltatások) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 16
18. Integrált reklámügynöki szolgáltatások vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 56
19. Integrált reklámügynöki tevékenység (on-line kommunikáció) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 34
20. Kutatási feladatok vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 48
21. PR ügynöki szolgáltatás vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 50
22. Stratégiai tervezés és tanácsadás vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 23
23. Rendezvényszervezés (helyszín, színpad) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 5
24. Rendezvényszervezés (technika) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 5
25. Rendezvényszervezés (bútorzat, dekoráció) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 5
26. Rendezvényszervezés (catering) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 6
27. Rendezvényszervezés (programok) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 5
28. Rendezvényszervezés (előadók) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 5.
MÁV Zrt. HR hirdetései 2017.
Rész száma: 6
II.2.2)További CPV-kód(ok)79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
79340000 Hirdetési és marketingszolgáltatások
1. Szakemberek óradíjai vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 20.
M44 gyorsforgalmi út kivitelezéhez kapcsolódó filmkészítés – NIF
Rész száma: 7
II.2.2)További CPV-kód(ok)92112000 Mozifilm- és videofilmgyártással kapcsolatos szolgáltatások
92111210 Reklámfilm gyártása
Mennyisége: A fent meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése a műszaki leírásban foglaltak szerint legfeljebb a nettó 6 000 000, – Ft keretösszeg kimerüléséig.
16. Gyártás (utazás és szállítás) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 9.
Az állampolgárok életét kiemelten érintő kormányzati döntésekkel kapcsolatos feladatok ellátása 2. – Miniszterelnöki Kabinetiroda
Rész száma: 8
Mennyisége: lásd II.2.11)pontban.
28. Rendezvényszervezés (előadók) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 5
49. Külföldi médiavásárlás online hirdetési felületen (EU-n kívüli, de európai országok) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító kedvezmény (%) 6
50. Külföldi médiavásárlás online hirdetési felületen (nem európai országok) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító kedvezmény (%) 6.
Komplex stratégiai kommunikációs feladatok ellátása a Miniszterelnöki Kabinetiroda részére
Rész száma: 9
Mennyisége: A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 85 039 370,- Ft, azaz nyolcvanötmillió-harminckilencezer-háromszázhetven forint keretösszeg kimerüléséig.
1. Szakemberek óradíjai vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 5
20. Kutatási feladatok vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 14
21. PR ügynöki szolgáltatás vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 14
22. Stratégiai tervezés és tanácsadás vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 7.
Az MVM Csoport 2017. évi kommunikációs tevékenységéhez kapcsolódó feladatok teljes körű ellátása
Rész száma: 10
Mennyisége: Lásd II.2.11) pontban
Magyar Posta Zrt. kommunikációjához és reklámkampányaihoz szükséges kreatív- és koncepciótervezési, gyártás-előkészítési és adott esetben nyomdai feladatok valamint kapcsolódó ügynökségi szolgáltatáso
Rész száma: 11
Magyar Posta Zrt. kommunikációjához és reklámkampányaihoz szükséges kreatív- és koncepciótervezési, gyártás-előkészítési és adott esetben nyomdai feladatok valamint kapcsolódó ügynökségi szolgáltatások, továbbá médiaügynökségi és online szolgáltatási feladatok ellátása
Mennyisége: A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 682 500 000,- Ft, azaz nettó hatszáznyolcvankettőmillió-ötszázezer forint keretösszeg kimerüléséig. A Megrendelő a fenti Keretösszeg kimerülését követően – a Vállalkozóhoz intézett egyoldalú nyilatkozattal – a keretszerződés hatálya alatt további legfeljebb nettó 292 500 000,- Ft, azaz nettó kettőszázkilencvenkettőmillió-ötszázezer forint összeg erejéig egyedi megrendelésekre jogosult (opciós összeg).
1. Szakemberek óradíjai vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 20
14. Gyártás (rádió) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 15
17. Gyártás (nyomdai szolgáltatások) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 14
20. Kutatási feladatok vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 8
21. PR ügynöki szolgáltatás vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 34
22. Stratégiai tervezés és tanácsadás vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 23.
Nemzeti Tehetség Program kommunikációja – Új Nemzedék Központ Nonprofit Kft.
Rész száma: 12
Mennyisége: A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 18 606 000-, Ft, azaz nettó tizennyolcmillió-hatszázhatezer forint keretösszeg kimerüléséig. A Megrendelő a fenti Keretösszeg kimerülését követően – a Vállalkozóhoz intézett egyoldalú nyilatkozattal – a keretszerződés hatálya alatt további legfeljebb nettó 7 974 000,- Ft, azaz nettó hétmillió-kilencszázhetvennégyezer forint összeg erejéig egyedi megrendelésekre jogosult (opciós összeg).
21. PR ügynöki szolgáltatás vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 50.
Az állampolgárok életét kiemelten érintő kormányzati döntésekkel kapcsolatos feladatok ellátása 3. – Miniszterelnöki Kabinetiroda
Rész száma: 13
2017. évi nemzeti és kiemelt fontosságú rendezvények kommunikációs feladatai ellátása – HM Védelemgazdasági Hivatal
Rész száma: 15
Vállalkozási keretszerződés a 2017. évi nemzeti és kiemelt fontosságú rendezvények kommunikációs feladatai ellátása érdekében (médiatervezési és médiavásárlási, kreatív tervezési, kivitelezési és gyártási feladatok), valamint a rendezvényekhez kapcsolódó sajtószemle és médiaelemzési szolgáltatásra – HM Védelemgazdasági Hivatal
Mennyisége: A keretszerződés alapján felhasználható keretösszeg nettó 68 740 000,- Ft, azaz nettó hatvannyolcmillió hétszáznegyvenezer forint, amelyet a Megrendelő köteles teljes egészében kimeríteni.
A Megrendelő a fenti Keretösszeg kimerülését követően – a Vállalkozóhoz intézett egyoldalú nyilatkozattal – a keretszerződés hatálya alatt további nettó 10 000 000,- Ft, azaz nettó tízmillió forint összeg erejéig egyedi megrendelésekre jogosult (opciós összeg). A Megrendelő nem köteles az opciós összeget teljes egészében kimeríteni.
15. Gyártás (filmek) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 9
17. Gyártás (nyomdai szolgáltatások) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 1
19. Integrált reklámügynöki tevékenység (on-line kommunikáció) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 1
21. PR ügynöki szolgáltatás vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 1.
„A 2017-es Budapesti FINA Világbajnoksághoz kapcsolódó kommunikációs feladatok ellátása” – BP 2017 Nonprofit Kft.
Rész száma: 16
Mennyisége: lásd II.2.11) pontban
ATL és BTL feladatok elvégzése, kreatív anyagok tervezése, gyártása, arculattervezés, médiavásárlás, nyomdai munkák, PR-tevékenységek – Antenna Hungária Zrt.
Rész száma: 17
Mennyisége: A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 340 000 000,- Ft, azaz nettó háromszáznegyvenmillió forint keretösszeg kimerüléséig. A Megrendelő keretösszeg kimerülését követően – a Vállalkozóhoz intézett egyoldalú nyilatkozattal – a keretszerződés hatálya alatt további legfeljebb nettó 10 000 000,- Ft, azaz nettó tízmillió forint összeg erejéig egyedi megrendelésekre jogosult (opciós összeg)
2. Grafikai tervezés vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 21
14. Gyártás (rádió) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 18
15. Gyártás (filmek) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 24
18. Integrált reklámügynöki szolgáltatások vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 34
19. Integrált reklámügynöki tevékenység (on-line kommunikáció) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 26
21. PR ügynöki szolgáltatás vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 21.
„Külföldi és belföldi kommunikációhoz kapcsolódó média-, online- és kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása” – Magyar Turisztikai Ügynökség
Rész száma: 18
Mennyisége: Kommunikációs feladatok elvégzése a műszaki leírásban foglaltak szerint legfeljebb a nettó 3 000 000 000- Ft, azaz Hárommilliárd forintos keretösszeg kimerüléséig.
1. Szakemberek óradíjai vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF)8
2. Grafikai tervezés vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF)7
13. Gyártás (fotózás) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 2
14. Gyártás (rádió) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 3
15. Gyártás (filmek) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 5
16. Gyártás (utazás és szállítás) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 3
18. Integrált reklámügynöki szolgáltatások vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 19
19. Integrált reklámügynöki tevékenység (on-line kommunikáció) vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 11
20. Kutatási feladatok vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF)17
21. PR ügynöki szolgáltatás vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF)17
22. Stratégiai tervezés és tanácsadás vonatkozásában kiadott táblázat szerint képzett összehasonlító ár (nettó, HUF) 8