Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка и монтаж на офис мебели и столове за нуждите на Държавен фонд „Земеделие“
II.1.2)Основен CPV код39100000 Мебелировка
II.1.4)Кратко описание:
Обществената поръчка включва доставка на офис мебели и столове за нуждите на Държавен фонд „Земеделие“ по условията на рамково споразумение № СПОР-7/15.03.2018 на Централния орган за покупки (ЦОП).
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Гардероб — 10 бр.
Библиотека с 5 рафта — 17 бр.
Количка за компютър на колела — 10 бр.
Контейнер за бюро с 3 чекмеджета — 45 бр.
Стол, директорски — 13 бр.
Стол за офис — 345 бр.
Стол, посетителски — 130 бр.
Шкаф, метален, с 3 рафта — 76 бр.
Шкаф, метален, кардекс — 2 бр.