Προκήρυξη σύμβασης – υπηρεσίες κοινής ωφέλειας
Νομική βάση:
Οδηγία 2014/25/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Παροχή υπηρεσιών προληπτικού ελέγχου παροχετευτικών αγωγών φυσικού αερίου
Αριθμός αναφοράς: S04/022022
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV71356100 Υπηρεσίες τεχνικού ελέγχου
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Παροχή υπηρεσιών προληπτικού ελέγχου παροχετευτικών αγωγών φυσικού αερίου. Αναλυτικό αντικείμενο των υπηρεσιών και των υποχρεώσεων του Αναδόχου περιλαμβάνονται στα τεύχη που επισυνάπτονται στην αναλυτική Διακήρυξη και στα παραρτήματά της.
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 620 000.00 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
Παροχή υπηρεσιών προληπτικού ελέγχου παροχετευτικών αγωγών φυσικού αερίου. Αναλυτική περιγραφή του φυσικού και οικονομικού αντικειμένου της σύμβασης δίδεται στο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ I της διακήρυξης.