Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Verordening (EU, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Verbetering van de aantrekkelijkheid van het Europese hoger onderwijs: Studie in Europa
Referentienummer: EAC/2020/OP/0001
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie80300000 Diensten voor hoger onderwijs
II.1.4)Korte beschrijving:
De geselecteerde contractant zal een reeks professionele diensten en expertise leveren die samen zullen bijdragen tot het vergroten van de zichtbaarheid en de aantrekkelijkheid van het Europees hoger onderwijs.
Als Europa zeer aantrekkelijk wil blijven als bestemming voor internationaal mobiele studenten tegen de toenemende achtergrond van nieuwe regionale hoger-onderwijsknooppunten, moet het zich blijven inspannen om het wereldwijde bewustzijn van de hoge kwaliteit en de rijke diversiteit van het Europese hoger onderwijs te bevorderen.
In het kader van deze aanbesteding zal de Commissie deskundige diensten en advies aankopen om haar samenwerking met nationale promotieagentschappen en belanghebbenden voort te zetten ter aanvulling van de nationale informatie- en promotie-inspanningen inzake studie- en financieringsmogelijkheden. De diensten moeten de Europese dimensie van het hoger onderwijs buiten Europa promoten via de onderzoekswebsite in Europa, sociale media en communicatietools, een reeks Europese beurzen voor hoger onderwijs en peer-learningactiviteiten voor nationale promotiebureaus.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 3 500 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)80300000 Diensten voor hoger onderwijs
72420000 Internet-ontwikkelingsdiensten
79342200 Promotiediensten
79421000 Projectbeheerdiensten, met uitzondering van projecten bij bouwwerkzaamheden
79950000 Organiseren van tentoonstellingen, beurzen en congressen
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De aantrekkelijkheid van het Europees hoger onderwijs verhogen: Studie in Europa.
Base jurídica:
Regulamento (UE, Euratom) n. ° 2018/1046
II.1)Quantidade ou âmbito do concurso
II.1.1)Título:
Reforço da atratividade do ensino superior europeu: Estudo na Europa
Número de referência: EAC/2020/OP/0001
II.1.2)Código CPV principal80300000 Serviços de ensino superior
II.1.4)Descrição resumida:
O contratante selecionado prestará uma gama de serviços profissionais e especialização que, em conjunto, contribuirão para aumentar a visibilidade e a atratividade do ensino superior europeu.
Para que a Europa continue a ser altamente atrativa como destino para estudantes internacionalmente móveis, no contexto crescente de novos centros regionais de ensino superior, deve prosseguir os seus esforços para promover a sensibilização global para a elevada qualidade e a rica diversidade do ensino superior europeu.
No âmbito do presente concurso, a Comissão irá adquirir serviços especializados e aconselhamento para prosseguir a sua colaboração com agências de promoção nacionais e partes interessadas com vista a complementar os esforços nacionais de informação e promoção sobre oportunidades de estudo e financiamento. Os serviços promoverão a dimensão europeia do ensino superior fora da Europa através do sítio Web do Estudo na Europa, meios de comunicação social e ferramentas de comunicação, uma série de feiras europeias do ensino superior e atividades de aprendizagem pelos pares para agências de promoção nacionais.
II.1.5)Valor total estimadoValor sem IVA: 3 500 000.00 EUR
II.1.6)Informação sobre os lotesContrato dividido em lotes: não
II.2)Descrição
II.2.2)Código(s) CPV adicional(is)80300000 Serviços de ensino superior
72420000 Serviços de desenvolvimento da Internet
79342200 Serviços de promoção
79421000 Serviços de gestão de projectos, excepto projectos de construção
79950000 Serviços de organização de exposições, feiras e congressos
II.2.4)Descrição do concurso:
Reforçar a atratividade do ensino superior europeu: Estudo na Europa.